Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek ősszel télen lett...

Akinek ősszel télen lett szobatiszta a gyereke hogy csinálta? Illetve van e oylan este hogy előbb lesz éjjelre szobatiszta mint nappalra? 2 éves a lányom

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 11:25
 1/4 A kérdező kommentje:
UI: sehol nem tartunk még annyi éjjel már két napja a pelusába nincs pisi
2012. szept. 17. 11:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy kell csinálni, mint nyáron. Ha nincs pisi a pelusban, reggelente mondani kell neki, hogy üljön a wc-re, bilire. És napközben kérdezgetni kell tőle sokszor, hogy kell pisilni? Ráülsz a bilire/wcre? Ha nem mutat hajlandóságot, akkor nem kell erőltetni, majd tavasszal. Amúgyis az átlag gyerek 2,5 évesen lesz szobatiszta.
2012. szept. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de az lehetséges e hogy az éjjeli psilés elöbb lezs elmaradva minthogy nappalra szobatiszta legyen?
2012. szept. 17. 11:32
 4/4 anonim ***** válasza:

az éjszakai szobatisztaságért egy hormon fele ami 3-5 éves kor között kezd el termelődni.

persze vannak kivételek, de inkább olyasmire gondolnék, hogy nem ivott este sokat és egyszerűen nem kellett pisilnie az éjjel. mert borzasztó sok különbség van aközött, hogy nem pisil és aközött, hogy képes 10-12 órán keresztül visszatartania.

ha nappal nem képes erre akkor álmában még úgy se.

enyém télen lett szobatiszta, pont úgy megy mint nyáron csak sokkal több a mosnivaló :D

levettem róla a pelust és gyakran kérdezgettem, hogy kell-e pisilnie. majd mikor szépen beérett ez a dolog akkor már nem kérdezgettem, ment magától ha kellett neki.

ez most márciusban volt, nyáron a nappali alváshoz elhagytuk a pelust, éjszakára msot próbálkozunk, már felkel éjszaka és szól, hogy vegyük le a pelust, wc-be akar pisilni félálomba is :D

2012. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!