Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan hidaljam át? Ti hogy...

Hogyan hidaljam át? Ti hogy csinálnátok? Etetőszék-kérdés?

Figyelt kérdés
27 hónapos kislányom már nem akar az etetőszékében ülve enni, ahhoz viszont túl izgága, hogy normál széken üljön, Ti mit tennétek? a székről még nem éri fel az asztalt, a párna meg valahogy nem stimmel.
2012. szept. 17. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
25 hónapos a kisfiam. Egy kiszuperált ülésmagasítót (tudod azt a fehér hungarocellből készültet) teszek a székre, arról kényelmesen fel is éri és nem is billeg alatta.
2012. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi anno vettünk egy ikeás sima műanyag egyszerű etetőszéket, hogy ha a nagyiéknál vagyunk legyen miben etetni. Ennek levehető a tálcája így befér az asztal lap alá. Olyan mintha székben ülne, de magasabban van. Amúgy lehet az ikeában venni magasabb sima széket:

[link]

de én ennyi pénzt ezért biztosan nem adnék ki. Kislányom most lett 4 éves, már ügyesen tud enni sima székről.

2012. szept. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a vaterán vettem a másfél éves fiamnak székmagasítót 4000 Ft volt postával együtt. Az etetőszéket nem szerettem már, mert nem lehetett az asztalhoz tolni rendesen, külön ülve nem akart enni (nem is csoda), a sima széken pedig nem maradt meg, és az asztalt sem éri el rendesen. Nekünk így nagyon bevált.
2012. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi bébé comfort woodline "átmeneti" széket kaptunk ajándékba (nagyon drága volt), ennek áttíható rengeteg fokozatban az ülő része és a lábtartó része is, gyerek egyedül fel tud menni rá, beköthető és 2 oldalsó kis karnem engedi őt oldalra leesni. Kisfiam ezt használta 2 éves korától, aztán később már nem kellett bekötni és az oldalsó karokat is lecsavaroztuk rőla. Most, 4 évesen váltottunk rendes székre, amin egy pokróc van összehajtogatva, így a most 2 éves öcsi megörökölte, oldalkarokat visszatettük stb.

Tehát hiába volt drága (41ezer) mi maximálisan kihasználjuk.

Ami még fontos volt, hogy extra stabil legyen, mert a kis elvetemültem feláll rá és rángatja a háttámlánál fogva, de a szék meg sem mozdul!

2012. szept. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket
2012. szept. 18. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!