Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Influenza elleni oltás asztmás...

Influenza elleni oltás asztmás kisgyereknek? Védőnőnk nagyon ajánlja.

Figyelt kérdés

Kislányom 17 hónapos, asztmás. A védőnőnk szerint be kéne oltatnom, mert asztmásoknak különösen ajánlott. (Ráadásul ingyenes is, bár ez cseppet sem érdekel.)

Abszolút nem vagyok oltás ellenes, a 4 éves ovisomat biztosan be oltatom idén is ellene, de a kicsit .... nem tudom.

Szerintetek?


2012. szept. 17. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
jokérdés én nem oltattam be pedig 2 éves. ha ingyenes akkor oltasd be nálunk ez se ingyenes
2012. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A védőnő mondta, hogy az asztmás gyerekeknek ingyenes az oltás. Én sem tudtam róla.
2012. szept. 17. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
akkor oltasd be (elsö vagyok)
2012. szept. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem oltatnék. Mi C21 Immunityt használlunk. Nálunknagyon bevállt: nincs oviból,bölcsiből, suliból hoányzás. Allergiára is jó hatással van és aszmára,plusz megvéd fertőzésektől. A napi adagja 60-80 ft.
2012. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!