Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha 2eves fiam semmilyen...

Ha 2eves fiam semmilyen tejtermeket nem fogad el, akkor kene neki valami vitamint adnom?

Figyelt kérdés
Mar 1honapja az esti kakaojat sem issza meg,es sem tejfolt,sem sajtot,vagy joghurtot nem hajlando enni.Mast mindent eszik:hus,zoldseg,gyumi.Mivel potoljam,mire figyeljek?
2012. szept. 17. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:

calcium pezsgötabeltta

tejszelet,? natur medvesajt? tápszer?

2012. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1.szensavasat nem iszik,nem is all szandekomban azzal itatni egyelore.

2.kap tejszeletet,de nem napi szinten

3.tudomasom szerint a natur medvesajt is sajt,es mar irtam,hogy nem eszi meg,egysxeruen oklondozik tole,mint mindentol,ami feher,es kremes

4.ha a tejet nem hajlando inni,akkor a tapszert sem fogja,amugy tapszeres volt,es azert valtottunk kakaora,mert mar a tapszert sem kerte

Kosz,hogy valaszoltal...

2012. szept. 17. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:
édesisd a tápszert vagy tejitalt ha nem megy doki és ö ir ki olyan vitamint ami kell a csontok épségéhez amit a tejtermékekböl kapott volna
2012. szept. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

tejsínes levesek vagy olyan, ami tejfölt keversz?

puding?

Nem hiszem, hogy ezt lehet vitaminkészítménnyel pótolni, de mindenképp a gyerekorvossal beszélnék erről!

2012. szept. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Probald meg a milkshake-t. Termeszetesen az otthonira gondoltam. Kisfiam mar 17 honapos koratol nem issza meg a tejet semmilyen formaba. O eszik sajtot de nem a kedvence. Igy eleg ritkan kap azt is. Joghurtot nem eszi meg es semmilyen tejjel keszult pudingot. Igy a milkshake maradt csak. EN minden masodik nap azt adok neki uzsonara. Jo sok gyumolcs. Kisfiam kedvence az epres vagy az afonyas. Egy jo nagy marek eper, egy pici gomboc vanilia fagyi (ez is tejes) es egy csesze tehentej. Jol osszeturmixolod es szivoszallal vagy akkar kiskanallal is kikanalazhatja. Lehet a gyumolcsoket keverni is. Pl malnas bananaos. A lenyeg, hogy sok gyumolcs meg tej legyen benne. Azt a kis vanilia fagyi adagot ki lehet birni ketnaponta. Nekem ez jott be. Ha gondolod probaljatok ki. Hatha hatha...
2012. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom se iszik tejet (2 éves), de minden uzsira betol egy XL-es krémtúrót! Abban a felirat szerint 4,7 dl tej van...

A krémtúrót se szereti?

2012. szept. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!