Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyereked viszi a rongyiját...

Kisgyereked viszi a rongyiját bölcsibe, du. Meg viszitek haza minden nap? Soha nem felejtettétek bent?

Figyelt kérdés
Természetesen rongyi-imádó bölcsis babák anyukáitól kérdezem.
2012. szept. 18. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem,benti rongyija van. megbeszéltük vele,h van egy bent,egy meg otthon. ha hozza magával,akkor bent beteszem a táskámba,ő meg előveszi a sajátját. de bent csak alváshoz haszunálhatják
2012. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Egy kosszinű félkarú macit hurcol magával mindenhova,hozzuk-visszük.

Néha sikerül "ellopni" és kimosni.

2012. szept. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bölcsikezdés előtt kb. 1 hónappal vettem egy másikat is, ami nagyon hasonlított az eredetihez, és megbeszéltem vele, hogy Rudi (az első) nagyon fáradt, elmegy pihenni és addig Maki (a második) lesz vele.

Szépen megszokta, elfogadta, mire bölcsibe mentünk jó otthon-szaga lett ketteskének is. Azóta (1 éve) is azt használjuk, minden hétvégén hazaadják kimosni.

2012. szept. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A lányom 1 évet járt családi napközibe, ahova a párnáját és a takaróját is örökké hurcibálni kellett. Volt, mikor este 8-kor szaladt érte a férjem, a fürdéskor tűnt fel, hogy nem hozták haza.

Az oviba már csak a párnáját hordtuk minden nap, a takaró hurolászásáról addigra lemondott. 5 éves kora óta nem kell a párnáját sem minden nap hordani, csak hétfőn visszük, és pénteken hazahozzuk kimosni.Mint az összes többi gyerek is, végre :)))

2012. szept. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mi ovisok vagyunk,de 1 ilyen rongyija van és azt viszi oviba és itthon is.ki az udvarra,utcára,vásárolni nem,és igen volt hogy bent hagytuk,mentem vissza érte,vagy fordultunk vissza,vagy hívtam ismi anyukát akiről tudtam most van a gyerekért,épp ezért az óvónő mielőtt kilépne a kapun mindig megkérdezi de tényleg,azóta nem hagytuk ott.
2012. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bölcsiben is volt, most oviban is van, már középsős, de minden nap vinni kell egy felhúzhatós macit. Ha valaki ránéz, már villog a szeme, nehogy már elvegyék. :)
2012. szept. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


A Kisfiamnál a bölcsibe egy fehér cica és egy fehér kutya van, még nem hagytuk egyszer se bent őket, de olyan már előfordult, hogy az egyiket itthon hagyta.

A Nagylányom középső óvodás, de nála mindig a 60 cm-es nyúzott krokodil van, néha van, hogy éppen nem azt viszi, hanem egy kisebb állatkát, de nagyon ritka dolog.


Üdv két gyermekes Anyuka.

2012. szept. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 3 egyforma van, illetve mostmár csak kettő. Épp 1 hete hagyta el az egyik szundikendőjét...De mindig csak 1 van elől, azt viszi bölcsibe, vagy bárhová megyünk cipeli magával. Mivel régebben 1-et már elhagytunk vásárlás közben is, ezért azóta lerakja az autóban mielőtt kiszáll. Bölcsiben még nem felejtettük, a gondozónő is figyel rá,hogy berakja a hátizsákjába, meg én is, sőt az utóbbi időben már ő is leellenőrzi hazaindulás előtt, hogy megvan-e.

1 hete viszont a nagyszüleivel volt csavarogni, akkor hagyta el, persze csak otthon ebéd után, alvás előtt vették észre hogy eltünt. Éktelen ordítás volt, és az istennek se volt hajlandó elaludni. Igy veszélyben volt az esti ottalvása is. Anyós felhívott, mi pedig este átmentünk és amig ők sétálni voltak, becsempésztük a pót-szundikendőt a postaládába neki:)) Ő meg másnap mesélte itthon boldogan, hogy Anyaaa képzeld visszahozták a tündérkék a szundikendőmet és bedugták a postaládába:)) Ha tudná szegénykém...:)

2012. szept. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jövő héten kezdi a bölcsit, kb 2 hete vettem egy ugyanolyan rongyit neki. Muszáj, mert enélkül megáll az élet nálunk. És ha mondjuk koszos, vagy valami, akkor van tartalék.

De én úgy tervezem, hogy visszük minden nap.

2012. szept. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as, nagyon aranyos ez a történet. :)

Én úgy jártam, hogy sehol sem kapni ugyanolyat. Hasonlót igen, de már vettem, és nem igazán rajong érte. Napközben eljátszik vele, de nem örült, ha azzal akartam altatni. A bölcsiben nekünk nincs kistáska, mindene van bent is. Eleinte hoztuk-vittük, de volt, hogy bent hagytuk, már nem tudtuk estére hazahozni, nehéz éjszakánk volt. Ezért a "kamu"-rongyit bevittem, és úgy döntöttem, az eredetit nem visszük be, hogy megszokja, hogy ő csak itthonra van (babakocsiba, sehova sem hozza, csak aludni kell). A dadusok le sem tojják, én még csak-csak odafigyelnék, de sokszor az apja megy érte, ő meg férfi, természetesen elfelejti. Na de panaszkodnak a dadusok, hogy nehezen alszik el délután. Most fogzik is, nem tudom, mit csináljak, kockáztassam, hogy bent felejtik az apjával, vagy tartsunk ki, lehet, hogy csak a fogzás miatt nyűgös?!

2012. szept. 18. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!