Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elvinnéd így oviba?

Elvinnéd így oviba?

Figyelt kérdés
Tegnap este a kislányom elcsapta a nagyinál elfogyasztott vacsorával a gyomrát, fekvéskor forgolódott , hogy rosszul van nem jól érzi magát, majd egyszer csak kijött belőle minden, utána megkönnyebbült , ácsorgott egy darabig a zuhany alatt, kacarászott, hogy milyen jól esett a víz alatt állni, lefeküdt aludni és azóta is jóízűen alszik. Nem lázas, nem fáj és nem megy a hasa.....ez csak egy szimpla gyomorrontás volt.

2012. szept. 19. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Múlt csütörtökön ugyanez volt a fiamnál. Bekajált, kétszer vacsorázott, ivott rá tejet, majd visított, hogy fáj a hasa, a végén pedig hányt. Utána ő is jókedvű és láztalan volt.

Pénteken bevittem oviba, de szóltam, hogy elcsapta a hasát, maradhat-e így vagy sem?! Azt mondta az óvónő, hogy maradhat, max, ha lázas lesz hív. Nem hívott.

2012. szept. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Volt már egy pár hányós betegségünk, kórházzal egybekötve. De az nem ilyen volt.

Nem lesz itt baj én is úgy gondolom:)

2012. szept. 19. 08:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Épp tegnap mondták a szülőin az óvónők, hogy ebben a hányásos hasmenéses időszakban mindenképpen akkor is el kell vinni a gyereket dokihoz, ha otthon hányt és kell az igazolás, csak utána mehet oviba.
2012. szept. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
főleg, mert a gyerek elfecsegi napközben az oviban, hogy ő hányt....
2012. szept. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem kell elfecsegnie, mert szólok .
2012. szept. 19. 08:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk min. 1 napot otthon kell tartani és orvoshoz vinni,éjszakai hányás után. Amivel egyet is értek.Igy sikerült tavaly elkaptunk az oviba a rotát is. Anyuka az éjszaka egyszer hányt gyermekét bevitte. Utána fél csoport a kórházban kötött ki.

Fiam éjszaka hányt, nem vittem,szerencsére,pedig gyomorrontásra gondoltam én is. Hányás után vigan volt.Ma reggel mentünk doktornénihez, kiderült tüszös mandula gyulladás miatt volt. pedig arra nem is panaszkodott. Mire dokihoz értünk, de.10,arra kiütései is lettek.

2012. szept. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gyomorrontás volt, oviban is voltunk, persze előtte egyeztettem az óvónővel.
2012. szept. 20. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!