Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A hároméves státuszon gyerkőcö...

A hároméves státuszon gyerkőcötök meg tudta mondani, merre néz a fésű? Illetve melyik fülében csipog a hallásvizsgáló kütyü?

Figyelt kérdés

2012. szept. 19. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fiam nem, a lányom igen.
2012. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a csipogó gyanús volt :)
2012. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ilyeneket néznek a 3 éves státuszon?
2012. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

a fiam a hallásvizsgálaton mindet eltalálta.hiba nélkül.még csodálkoztak is

nekünk nem fésű volt a látásvizsgálaton,hanem szék,autó,labda,kakas

ezeket is jól látta

2012. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, meg tudta. De azt hiszem a kézre (vagy fésű) azt mondta a védőnő, hogy az még 3 éves korban nem előírás! Inkább 4 évesen.
2012. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

3 évesen volt szemészeten és igen, meg tudta mondani, hogy lefelé, jobb oldalra, baloldalra vagy felfelé áll a fésű.

Státuszvizsgálaton semmi ilyen nem volt.

2012. szept. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok nagyon lemaradva, de nálunk ilyen nem is volt. Öt éves lesz most a fiam, ez valami újdonság, vagy én élek barlangban, hogy ilyen vizsgálatról most hallok először?
2012. szept. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak sikerült mindent jól elmutogatni,nagyon aranyos volt mikor a fülén rajtvolt a fejhallgató és a pici ujjacskájával mutogatta melyikben szól.A képekete is hibátlanul elmutogatta.A lányomnál nem volt ilyen vizsgálat anno.
2012. szept. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
6-s vagyok. Kedves Primitív, miért pontoztál le??????
2012. szept. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nálunk sincsenek státusvizsgálatok, 2 éves sem volt, csak itt a gykn olvasok ilyenek, meg neten hogy mit kell tudnia bizonyos korú gyereknek. de jó nektek hogy ennyire törődnek veletek!!!
2012. szept. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!