Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utazástérités hogyan működik...

Utazástérités hogyan működik egy távoli város korházába (80km) lombik vagy inszeminátció miatt történő eljutáshoz kocsival? Kb mennyit téritenek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 18:00
 1/2 sumergo ***** válasza:

Nagy segítség nem leszek, mert csak azt tudom, hogy eddig hogyan volt, de az biztos, hogy azóta már változott a jogszabály, csak nem tudom, hogy hogyan.

Nekem még az első útiköltséges papírt a háziorvostól kellett kérnem, aztán a többit már a meddőségi központ adta. Azt tudom neked javasolni, hogy hívd fel a helyet, ahová menni fogsz, és kérdezz rá, hogy mi a menete most. A háziorvosom anno engem is át akart verni, hogy nem adhat, és a meddőségiben mondták, hogy bizony a háziorvosnak kell adni az elsőt. Úgyhogy mindenképp kérdezz rá!

A busz vagy vonatjegy teljes összegét térítették, az autónál kb.65-70 %-ot, valahogy km alapján számolják el, mindegy milyen autóval mész. Ha keveset fogyaszt az autód, lehet, hogy a teljes költséget fedezi. De ez is csak így volt, hogy ez is változott-e, azt nem tudom.

2011. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kb. 80 km-re és négy alkalomra kaptunk bő 12 ezret, ha jól emlékszem.

kísérőt mindenképp irattass a papírra a dokival. az elsőt háziorvos kell adja. én emiatt orvost váltottam, mert kekeckedett velem is a régi.

a kezelésekre időre kell menni, a tömegközlekedé meg nem alkalmazkodik hozzád. ezen indokkal kell, hogy adjon autós papírt. a percek is számítanak pl egy tszőrepesztő szuri utáni leszívásnál. arról nem is beszélve, hogy altatnak

2011. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!