Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pécsiek! Ovis gyereked hova...

Pécsiek! Ovis gyereked hova jár úszni?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő csoportra lenne szükség, árakkal és konkrét hely megnevezésével együtt jól jönne némi infó, mert a neten nagyon nem szeretnek ilyeneket közölni (franc se érti ezt a várost, hogy itt miért nem használják ki az internet adta lehetőségeket...), mert én mindennel együtt, amit tudni szeretnék, csak Hullám tanfolyamait találtam meg, de az meglehetősen drága, és nekünk nincs is valami közel. Esetleg arról tudtok valamit, hogy a PTE uszodájában van-e tanfolyam ovisoknak?

2012. szept. 20. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ,mennyire szeretnéd,mire tanítsák meg a gyereked,én most kezdtem felnőtt fejjel úszni tanulni,ovisokat még nem is igazán az úszásra tanítják,hanem inkább vízbiztonságra,de a legtöbb helyen csak pancsolás van az ovisoknál,én ezért nem íratnék be ovist tanfolyamra,várnék 6 éves korig,mert 6 éves kortól kezdődik a rendes úszásoktatás,addig szerintem felesleges súlyos összegeket "úszásoktatás"-ra kiadni
2012. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát első körben én is inkább csak vízhezszoktatásra gondoltam inkább. Szereti amúgy a vizet, csak nem szereti, ha az arca is vizes lesz, hiába próbáltam neki nyáron érdekesebbé tenni a dolgot, én sajnos nem ismerem az ilyen praktikákat. De azért utána jó lenne, ha már megtanulna úszni is, egyrészt mert biztonságosnak tartom, ha megtanulja, másrészt mert nagyon nagy a mozgásigénye, jó lenne, ha elkezdene valamit sportolni.

Egyébként nem olyan kicsi már, október végén öt éves lesz, de még csak most középsős, mert évvesztes.

Na meg nemrég mesélte egy ismerősöm, hogy a fél évvel fiatalabb lánya már egy éve jár úszni, és most már versenyre is fog menni. Persze nem lepipálni akarom őket, szó sincs róla :D Csak gondoltam, ha már ennyi idősen ezt így lehet, akkor a fiamnak se ártana, ha már most rákapna a rendszeres sportra.

2012. szept. 20. 15:27
 3/6 anonim ***** válasza:
egyébként a fiadat érdekli az úszás,vagy csak te akarod beíratni?
2012. szept. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4 éves, én most kezdtem el vele járni az egyetemre úszásra. Az első alkalom ingyenes volt, hogy lássuk, hogy egyáltalán érdemes e hordani, szeretne e járni. Amúgy heti kétszeri alkalom egy hónapra 4500ft, szerintem nem olyan vészes, de lehet vinni heti egy alkalommal is.
2012. szept. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, ő is mondta, hogy szeretne járni :)
2012. szept. 20. 17:59
 6/6 A kérdező kommentje:

4-es, nagyon köszi :) Tehát akkor jól gondoltam, hogy az egyetemen van úszás kicsiknek, ez jó hír, mert nagyon közel van :)

És árban is teljesen elfogadható, szóval ez így szuper. Hétfőn felhívom őket akkor.

2012. szept. 20. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!