Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki minden nap autóval viszi-h...

Aki minden nap autóval viszi-hozza 3 éves gyerekét oviba, az vesz/vett a gyereknek esőkabátot őszre?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen mert az oviban kimehetnek a gyerekek levegőzni,és otthon is ki szoktunk menni a gyerekkel ha csak szitál az eső. Imádja!

Egy esőkabát meg nem olyan drága,a lányomé 1500ft volt a célnak megfelel!

2012. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hogyne.
2012. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze! Van amikor csak azért megyünk sétálni, hogy ugráljon az esőben. Gumicsizma, esőruha, és máris jó móka az eső!
2012. szept. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Autónk nincs, az utca végén van az ovi.


Amióta járni tud azóta van gumicsizma, esőkabát. Én is nagyon élveztem kisgyerekként, az én kicsim is had szórakozzon. :)

2012. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi gyalog járunk, de nincs esőkabát, nem is lesz.

Kardigán, mellény, vagy vékony átmeneti kabát és esernyő, ezt szereti a lányom.

Az oviban nem mennek ki, ha esik az eső.

2012. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi is autóval járunk, de vettünk esőkabátot, mert az ovin kívül azért máshová is megyünk a gyerekekkel, és nem mindig autóval járunk nyilván (pl. boltba vagy a nagyihoz, aki 1 utcára lakik).

Nálunk esőben nem mennek ki az oviban az udvarra.

2012. szept. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!