Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szólnátok hozzá, ha...

Mit szólnátok hozzá, ha megjelenne az egyik szomszéd dumálni be az ablakon a gyerekhez, aki épp üvöltve hisztizik?

Figyelt kérdés
Két éves a gyerek, minden sz.ron visít újabban. Engem különösebben nem érdekel, mert általában akkor csinálja, ha vmit nem szabad, vagy nem úgy lesz, ahogy elképzelte. De ez most kicsit bosszant. Lehet azért, mert egyébként is már úgy néz rám időnként, mint vmi gyerekgyilkosra. Csak mert egyszer náluk volt a gyerek és alig akart hazajönni. Nyilván, mikor mindent megengedtek neki... Ebből ő kitalálta magának, hogy én rosszul bánok a gyerekkel, erre most ez is... Hogy kéne kezelnem ezt a helyzetet? Nem szeretem, ha bármilyen szinten beleszólnak a gyereknevelésembe. Főleg olyanok, akiktől már hallottam óriási baromságokat...
2012. szept. 12. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt most kicsit jobban kifejthetnéd, mert kb. úgy írtad le, hogy a fele a gondolataidban maradt. :)

Miket mondott a szomszéd? Ne engedj beleszólást a gyereknevelésbe. Beszélj a szomszéddal, hogy majd úgy csinálod, ahogy szeretnéd, ne szóljon bele. Ha továbbra is ezt teszi, akkor kerüld a vele való kontaktust. Mondd, hogy siettek, nem értek rá és menj tovább, ne állj le vele beszélgetni.

2012. szept. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát beszéld meg vele, hogy most ez egy nehéz időszak. Ha nem érti meg akkor kerüld, és a gyerek se menjen.

Az, hogy valaki egy fél órát kijön a gyermekeddel az nem jelenti, hogy napokig is bírna vele.

Az én fiam is nagyon jól el van a szomszédban, de azért örülnek ha már visszajön, mert bizony állandóan rá kell szólni. Egy idő után megy is célozgatás, hogy nézd meg anyukádat mit csinál:)))

2012. szept. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%
Ajtót zárni, ablakra meg szúnyogháló. Ablakon kérés nélkül bedumálni, belesni orbitális bunkóság. Szakadjanak meg a bunkó szomszédok.
2012. szept. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!