Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom nemrég kezdte el az...

Kislányom nemrég kezdte el az ovit, előtte járt bölcsődébe. A bölcsibe mindent elmondtak róla, hogy viselkedett aznap, az oviba nem mondanak semmit. Anyukák, ti mit tapasztaltatok erről?

Figyelt kérdés

2012. szept. 22. 09:27
 1/4 TKI Ibolya ***** válasza:

Én kifejezetten utáltam ha a többi anyuka előtt kezdte el ecsetelgetni az óvónő,hogy mit csinált aznap a gyerek.Az én gyerekeimet ez zavarta és ezt meg is értették az óvónők.Ha nagy gond lenne akkor úgy is szólnának.

Ha valami érdekel hívd félre az óvónénit és kérdezd meg.

2012. szept. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a beszokási időszak alatt,pár szóval elmondták,hogy hogy viselkedett. evett-e,mennyit sírt,stb.


de 1-2 hónap után már nem mondtak semmit csak ha gond volt vele,de nem is vártam el,hogy még ekkor is hosszabb beszámolót tartsanak mindenkiről,mert 24-en vannak. (mi tavaly kezdtünk)

2012. szept. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyobb a csoport, nincs arra idejük, hogy minden apró dolgot külön-külön ecseteljenek minden szülőnek. Meg ebben a korban már nem is izgalmas, hogy kakilt-e, megette-e az ebédet: ezt a gyerektől is meg lehet kérdezni.


Persze ha bármi történt, akkor arról szólnak, de ne várj olyan beszámolót, mint a bölcsiben.

2012. szept. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a gyerektől is meg lehet kérdezni, ha olyan a gyerek.

Az enyém nem olyan, bármit kérdezek, nem voltak az udvaron, nem tornáztak, nem játszottak, és minden nap krumpli az ebéd.

Ettől függetlenül én sem várom, hogy beszámolót tartsanak, ha valami érdekel, rákérdezek, ha baj van, úgyis szólnak.

2012. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!