Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti is jártatok már így?...

Ti is jártatok már így? Kisfiammal itthon vagyok csütörtök óta, mert csúnyán köhögött, meg folyt az orra. Többi lent

Figyelt kérdés
Láza nem volt, csak hőemelkedése. Nem is mentem vele sehova, hogy gyógyuljon meg hétfőig. Dokinéink ki is adta a papírt hogy hétfőn mehet. Erre ma délutántól fájlalta a hasát, nem is igazán evett, estére meg lázas lett. Holnap ha lesz még láza, akkor viszem vissza az orvoshoz.
2012. szept. 22. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
mi is csütörtök este voltunk dokinál, mert elkezdett köhögni a kisovisom, kiadta a doki a papírt, hogy majd hétfőn mehet is, de ma annyira csúnyán kezdett el köhögni, hogy valószínűleg visszaviszem hétfőn. Nem lázas Ő sem. Te mivel csillapítod a köhögést?
2012. szept. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rhinathiol köptetőt kapott. Már csak kicsit köhög, szépen szakadozik neki felfele. De már nem kell neki adnom azt sem. Most ez az újabb tünetegyüttes:-( Nagyon örülök neki, örülni fog a főnököm is. De nem érdekel, a gyermekem az első.DE szerencsére megértő főnököm van.
2012. szept. 22. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:

hát engem most fognak kirúgni, szal nekem már mindegy:S

érdekes ez a vírus amúgy. Nem jár lázzal sem... jobbulást nektek!

2012. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Múlt hét szerda este belázasodott a kisfiam, és 2 híg széklete volt. Másnapra semmi baja nem volt, de elvittem a dokihoz, kiírta bölcsiből, hétfőn mehettünk. Péntekre megtaknyosodott, de semmi más tünet nem volt. Hétfőn azt mondta a doki, hogy az allergiája, mehet bölcsibe a gyerek. Péntekre hörgőgyulladása lett, láza nincs, de asztmatikusan hörög. Nagyszerű, pláne, hogy jövő hét csütörtökön mennénk orrmandula műtétre!
2012. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!