Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randim lesz egy sráccal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randim lesz egy sráccal, de egyenlőre a szüleimet még nem akarom beavatni mert nemtudom h lesz e belőle vmi. Mit mondjak itthon, hova megyek csütörtök este?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet megmondani, hogy randim lesz, de nem tudom lesz e belőle valami?
2010. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
mond hogy kimész a bnőiddel bújócskázni és ne keressenek mert az csalás!
2010. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megmondanám ,hogy hol vagyok ki tudja ,hogy milyen srác és ha keresni kell akkor csak a szüleid tudhatják merre vagy.Gondolj csak bele azt mondod elmész boltba erre egy másik városban randizol..

A korod viszont odaírhattad volna.

2010. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
elég idős vagyok ahhoz h ne kelljen keresni meg ilyenek...nem 12 vagyok xD
2010. jan. 24. 22:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nem lehetsz "elég idős" ha ilyen kérdést írsz ki, plusz azért sem mert nincs ennyi eszed, hogy nem csak 12 évest kell keresni, egy 40 éves nőt is elrabolhatnak!!!
2010. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

15-16 nál több nem lehetsz, ha nem mered szüleidnek elmondani, hogy mire készülsz.

Mellesleg miért pont este kell randizni?

nappal miért nem jó?

Nyugodtan megmondhatod, hogy megismertéle gy fiut és randira hívott, és meg szeretnéd jobban ismerni ezért el akarsz menni, de nem tudod, hogy lesz-e belőle komolyabb dolog is.

2010. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szüleid csak örülni fognak egyrészt mert próbálkozol, másrészt pedig amiért megbízol bennük annyira hogy ezt el is mondod nekik. Biztos hogy megértenek, ha másért nem, max azért mert nekik is át kellett élniük ilyen szitut :D

.. talán még tippeket is kapsz ;)

2010. jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Barátnődhöz. Bementek a városba sétálni, vagy ilyesmi (és az illető barátnőd avasd be)

De az igazat miért nem mondod meg inkább? Így, ahogy nekünk, hogy még csak ismerkedtek, stb.

2010. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!