Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért pisil be éjszaka,...

Miért pisil be éjszaka, szobatiszta, ágy tiszta fiam?

Figyelt kérdés
3,5 éves,már nyáron éjjelre is szobatiszta lett igaz voltak 1-1 balesetek,most viszont a héten minden nap bepisilt.láthatólag nincs megfázva,változás nem történ,többet nem iszik.pelusról hallani sem akar.ez előszokott fordulni gyakran?
2012. szept. 23. 07:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiamnál is volt egy ilyen időszak. Én nem is akartam rá pelust adni újra. 1-2 hét alatt elmúlt.
2012. szept. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igazából nincs mit tennem,várok én is,remélem elmúlik neki is.arra is gondoltam megint felébresztem éjszaka pisilni,de félek vissza szokik rá,olyan szépen kibírja,kibírta reggelig.
2012. szept. 23. 10:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még a saját kitapasztalás várat magára, de azt le tudom írni, amit anyu nálam és a húgomnál orvos javaslatára megcsinált, és bevált. A doki azt javasolta, hogy este 10 órakor nem kell külön felébreszteni, csak ráültetni a bilire/wc-re, és pisilni fog. Anyuék így tettek pár hétig, utána sose pisiltunk be.
2012. szept. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mi olyan fél 9 körül fekszünk akkor megyünk pisilni is,úgy gondoltad hogy 10 kor még vegyem fel és ültessem rá a wc-re?
2012. szept. 23. 12:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek. Én azt mondtam neki, ha nem pisil be, akkor van mesenézés aznap. Ha bepisil, akkor aznap nincs mese (mármint netről, videó). Gyanús volt, hogy ha már hetek óta nem pisilt be, és közben semmi nem történt az ég világon, akkor ha igazán akarna, nem pisilne be. Egy hete volt ez kb, azóta egyszer sem volt pisis pelus. Azóta nappal is sokszor mondja, hogy "nem pisilek be, nappal se, éjjel se, ma is nézek majd mesét!". 3 éves lesz hamarost.
2012. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, meg azt is megbeszéltem vele, ha éjjel érzi, hogy pisilni kell, akkor jöjjön át és szóljon, kimegyünk. Rajta van még pelus éjjelre, de már sokáig mindig száraz volt. Most is adok még rá, de most hajnalban mindig jön és szól, hogy pisilni kell. Utána már nem adom rá vissza arra a pár órára.
2012. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3-as voltam. Ne haragudj, most vettem csak észre a kérdésed.


Igen, a doki ezt mondta anyuéknak, és ők úgy is csináltak. Mondta anyu, volt, hogy fel se ébredtünk, de a pisi megvolt.

2012. szept. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen,igen legalább az elején sajna 2szer be kell menned hozzá és kivinni a wc-re és akkor jöhet,hogy pis,pis,pis,pis Én még emlékszem,hogy anyukám is így csinálta nekem .Kitartás éljen szálasi :-)))))))))))))))))
2012. szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem gond az,felkelek én,de ezen már egyszer túl voltunk,már a legelején keltette,először 2* éjszaka aztán fokozatosan csak 1* majd elmaradt,és teljesen kibírta reggelig,már elég régóta.Most felébresztem megint ha ez kell,csak ne fázzon meg és legyen eredménye.
2012. szept. 26. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!