Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bölcsödében bekért munkáltat...

A bölcsödében bekért munkáltatói igazolást leellenőrizik?

Figyelt kérdés
A félreértések elkerülése érdekében megjegyezném, hogy nem hazudni akarok a bölcsiben, hanem a munkáltatóm nem akar bejelenteni, és feketén foglalkoztatna. :( :( És azt mondta, hogy kiállít munkáltatói igazolást, de nem fog bejelenteni.
2012. szept. 24. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

A bölcsi szerintem nem fog munkaügyi ellenőrzést indítani...

Nekik csak az a fontos, hogy legyen munkáltatóid. Hogy honnan, miként szerezted, nem fogják megnézni.

2012. szept. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem mernék rá ugyan megesküdni, de szerintem sem néznek külön utána. Ők csak a kötelező adminisztráció miatt teszik ezt meg. Van nekik elég papírmunkájuk, nem hiszem, hogy ezzel foglalkoznának.
2012. szept. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Annyira nem ellenőrzik...
2012. szept. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Megkérdeztem, nem ellenőrzik. Nincs rá apparátus, meg idejük sem. Én teljesen legálisan dolgozom, nem feketén, csak érdekelt a dolog, ezért kérdeztem meg. Munkáltatói mellett GYED lemondó nyilatkozatot is kértek (ha még nincs 2 éves a gyerek)
2012. szept. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Félek attól is, hogy nehogy emiatt a munkáltatóm és ezzel együtt a munkahelyem bajba kerüljön. :(
2012. szept. 24. 14:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ellenőrizték, nem is titkolták. Még azt is megkérdezték a munkahelyemtől, mikor telik le az összegyűlt szabim, és addig el kellett hoznom délben a fiamat a bölcsiből.
2012. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De apehnál nem ellenőrzik?
2012. szept. 25. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!