Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen viszonyban vagytok a...

Milyen viszonyban vagytok a gyermekeitek Óvónénijeivel?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedvelem és bízom bennük. :-)
2012. szept. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly 2 boszorkány volt, utáltam őket, úgyhogy megtartottam a két lépés távolságot. Idén az egyik helyett jött egy helyes, kedves néni, remélem vele majd jobb lesz, és talán megtudok ezt-azt a fiamról mi történik vele bent az oviban.
2012. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bízom bennük és tisztelem őket.
2012. szept. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt kedvelem, nagyon jó pedagógusnak tartom őket, jól bánnak a gyerekemmel. Csacsogni nincs idő, mikor találkozunk pár szót váltunk. Mindig elmondják pár szóban, hogyan viselkedett aznap a gyerekem, nekem ez nagyon fontos.
2012. szept. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a nyári beszoktatással már 3 hónapos kontaktban vagyunk, eddig pozitív. kedvesek, jó pedagósusok, pont úgy állnak a gyerekhez, ahogy az nekem megfelel, így jól kijövünk. elmondják pár szóban, h volt-e vmi gond, evett-e, aztán mosolyognak, állandóan :))) a fiam is nagyon szereti őket. sajnos tavaly másik oviba járt, nagyon rossz tapasztalatokat szereztünk mind2en. örülök, h ezekkel az óvónénikkel megtaláltuk egymást :))
2012. szept. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
jó a viszonyom.igyekszem nyilt és együttműködő lenni,elvárom,hogy ahogy én nevelem ők is tegyék,pl ne engedjék verekedni,bántani mást,csúnyán beszélni,nem esek nekik ha az én gyerekemmel van némi probléma.oldják meg.hisz ez is előfordul.ha nekem van problémám,kérdésem feltehetem,fordulhatok hozzájuk.
2012. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

nekünk iszonyat nagy szerencsénk van, mert mindkét óvónénink egy földre szállt angyal.

Jobbakat nem is kaphattunk volna. A kisfiam imádja őket és imád oviba járni, az összes csoporttársával együtt.

Nagyon kedvelem őket, 100 %-ig megbízom bennük, bármikor lehet velük beszélni, bármi gondunk van, az első perctől tegeződünk, nagyon közvetlen a viszonyunk. egyszóval szuper!

2012. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!