Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 19 hóssal elmennétek 1 napos...

19 hóssal elmennétek 1 napos buszos kirándulásra?

Figyelt kérdés
Gondolom korán indulnánk és későn érnénk haza. Eddig félt a buszon, sírt, de most voltunk egy másik városban busszal, 25 perc az út és élvezte. nem tudom h be merjek-e vállalni egy 2 órás buszutat...
2012. szept. 25. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
az enyémmel nem mernék..-mert nem bírnék vele abban a 2órában
2012. szept. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gabszem ***** válasza:
hát ez a gyerek személyiségétől, viselkedésétől , türelmességétől függ sztem.
2012. szept. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ez teljesen gyerek függő.Én az enyémmel még egy 25 perceset sem tudnék,ismerem milyen. :)

Előtte még nem tudtok elmenni csak úgy buszozni valamerre,hogy szokja?Lehet akkor nyugodtabban lennél te is és látnád hogy tetszik neki

2012. szept. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A problémám az, hogy biztos korán kéne kelteni. A buszon most nagyon elvan, és ha mégsem, mondókákat órákig hallgat, nézeget könyveket. Viszont ha fáradt, akkor iszonyatosan hisztizik, nem bírok vele. Mivel korán kelne, tuti ez lenne, nálam szakadna a cérna. Ott lenne még a férjem, aki szintén ideges típus, tehát nem sok segítség. De ott lenne anyósom, aki nyugodt természet. Az ő munkahelyével mennénk.
2012. szept. 25. 14:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán még nem. A fiam nagyon nyugodt gyermek volt mindig is, de csak most vállaltam be vele egy viszonylag hosszabb (40 perc) buszozást. Már pár hónapja mondogatta, hogy még nem ült buszon és nagyon érdekelte a dolog, van busza is, stb. Nagyon jól bírta, élvezte, nézelődött, beszélgettünk végig, viszont ő már 3 éves (lesz pénteken).
2012. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az en kisfiam eleg jol vegigul egy 2 oras repulo utat es elotte meg utanna egy 2 es fel oras autoutat. Az autoban altalaban alszik meg nezelodik.

Amivel en letudom kotni az a matrica. Veszek egy halom autos meg repulos matricat es egy ures matrica fuzetet aztan ragasztgat kedvere. Igaz a vegere mar el kell dobni mert mar a nadragomat meg sajat magat is vegigragasztja de minimum egy orara lekoti. Utanna meg azt szoktam csinalni, hogy veszek kukit es bedugom egy ures karton dobozkaba o meg kinyitogatja es kihalassza es megeszi. Mindig 1-2 kukit rakok csak bele meg ropit... es igy elvan egesz jol. Nagyon elvezi kinyitogatni es megkeresni benne a finomsagot.

Gondoltam otletkent leirom ha megis nekivagtok. Ez en kisfiam siman kibir 2 orat. 2 eves kora ota pedig a dvd lejatszo jott be vagy a laptop.

2012. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!