Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy kisgyerek forgatja a...

Ha egy kisgyerek forgatja a szemét, sokszor mozog a szeme (mintha körbe nézne, de gyorsabban), akkor van valami baj vele, vagy ez természetes is lehet?

Figyelt kérdés
Belenéz aztán a szemébe az embernek, beszél, szobatiszta, kicsit visszahúzódó, csendes kislány,3,5 éves,
2012. szept. 26. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szakembert kérdeznék meg erről.
2012. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze, kérdezz meg szakembert, de ha beszéd közben rendesen rád néz és ekkor nem tapasztalsz semmi különöset, akkor valószínűleg nagy baj nem lehet.

Egyszer nekem az volt furcsa, amikor egy gyerek egyáltalán nem nézett senkire amikor bezsélt hozzá. Ha csak egy kicsit is, de mindig mellé nézett. Érdekes módon ez senkinek nem tűnt fel, de én azonnal észrevettem, furcsa volt. Pedig amúgy vidám, normális gyereknek látszott.

2012. szept. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!