Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan alakítsam 1 éves...

Hogyan alakítsam 1 éves gyerekem étkezéseit?

Figyelt kérdés
A jelenlegi: 7.30 szopi, 10: gyümölcs, 13: főzelék hússal vagy rizses-krumplis-tésztás kaják, 16: joghurt, túró, tejpép, 19: főzelékféle, 21.30: szopi.

2012. szept. 26. 12:35
 1/6 A kérdező kommentje:

Most már egyértelműen tapasztalom, hogy a reggeli csak szopi kevés neki.

Adjak utána neki rendes reggelit (eddig is evett kenyér-, kiflikatonákat uzsira, vacsorára, de nagyon keveset)?

De akkor hogy eszik tízórait? Vagy akkor hagyjam el azt és korábban ebédeljen? Alszik még 10.30-12.30-ig.

Köszi a válaszokat!

2012. szept. 26. 12:36
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem attól hogy adsz neki reggel kenyérfélét, még el fog benne férni a tízórai. ha meg mégse, akkor legalább majd jobban ebédel. vagy ha nem akarod kihagyni, adj neki egy jó rostos gyümölcslét, az is eltelíti egy kicsit ebédig
2012. szept. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy szopi után egy kis babakekszet adhatsz esetleg :) A délután 16-kor lévő evés után nem marad éhes? Persze minden gyerek más, csak kérdem :)
2012. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így rendben van. A reggeli szopi után adj neki normál reggelit, és meglátod, a gyümölcs még le fog neki csúszni ettől függetlenül.
2012. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszaitokat!

Akkor megpróbálom a reggeli utáni kenyeres dolgot, majd kevesebb gyümit, mert inkább az ebédből egyen nagyobbat.

Nem marad éhes a 16 órai kaja után, kb.170-180 grammnyit eszik belőle (ha tejpépet kap, keverek bele kekszet vagy piskótát, vagy túrós-joghurtos-banános uzsonnát kap).

2012. szept. 26. 14:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

07:00 vagy korábban - táp

09:00 reggeli közösen (virsli, bundás kenyér, paradicsom, sajt)

ezután kimegyünk, ha az idő engedi

10:45 gyümölcs, + táp

11:00 -től csucsu

13:30 vagy 14:00 ebéd - saját főztömből kínálom, de abból csak csipeget + fél üveg bébiétel

kimegyünk játszani

16:30 uzsi (kenyér, tejberizspép, mikor mi..)

17:30 fürcsi

18:30 vacsora, bébiétel- gesztenye püré vagy vmi húsos, gyümölcsös bébiétel

19:30 táp

20:00 csucsu


vért izzadtam, mire rájöttem milyen legyen a napirendje...

az ő igényei egyfolytában változnak

Az a lényeg, próbálj meg nyugodt lenni, ne görcsölj rá

Én is így jártam és már azt sem tudtam mikor mi baja van.

LÉGY RUGALMAS!

Szép napot!

2012. okt. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!