Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miket kell bevinni majd a...

Miket kell bevinni majd a bölcsibe?

Figyelt kérdés
Váltóruha, cipő, tisztasági csomag (abba miket)... Mindent írjatok le kérlek!
2012. szept. 27. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
nálunk adtak listát:váltóruha,pelus,popsitörlő,szobatisztáknak wc-papír,folyékony szappan,zsebkendő,szalvéta,pohár,üzenőfüzet,amit azóta sem láttam.ennyi.
2012. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt bölcsije válogatja... ahova az én lányom jár, ott csak váltóruhát és cipőt kell bevinni.

De van, ahova kell tisztasági csomagba WC papír, szappan, fogkefe-fogkrém, fésű, törölköző.. ha még nem szobatiszta akkor pelenka, popsitörlő, kenőcs.

Sőt olyat is hallottam már, hogy volt, ahova gyümölcsöt is kellett bevinni.

A legjobb, ha a bölcsiben kérdezed meg, ahova járni fogtok. :)

2012. szept. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ezt a bölcsitől kérdezd meg,mindenhol más

nálunk ami kellett:

havonta:folyékony szappan,wc-papír,100-es zsepi,szalvéta.amíg pelenkás pelenka,popsitörlő,krém

2-3 váltás váltóruha évszaknak megfelelően

benti szandi

reggel ki kellett készíteni,hogy miben vigyék ki az udvarra.persze ha kellett adtak méd rá,ha hűvösebb lett,meg vettek re róla,ha melegebb lett

nekünk heti egyszer volt gyüminap,minden héten más vitte.akkor az egész csoportnak kellett vinni gyümit.én vittem be havonta egy fél kilós ropit is vagy kekszet

2012. szept. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Végre én is adhatok ilyen választ. A fiam 2 hete bölcsis :-)

Minden esetben a szülői értekezleten pontosan elmondanak mindent. Nekem ezeket kellett bevinnem:

-benti cipő: lehetőleg tépőzáras, amit könnyen le-és feltud venni, fogja a bokáját, nálunk habklumpa, és ilyenek szóba sem jöhettek (nem is bánom, nem vagyok ezek híve)

-kinti cipő

-nyűhető ruhák: póló, vékony hosszú ujjú felső (a fiaméké a legmelegebb csoportszoba, melegítőnadrág, télre harisnya a nadrág helyett, hogy egyszerűbb legyen öltöztetni őket: felsőből 8-10-t (ha leenné magát, nem akarok neki előkét adni, két évesen túl nagy már hozzá), nadrágból, harisnyából 5-6-t

-váltás fehérnemű én 4-5 adagot készítettem a szekrényébe: gatyó+trikó+zokni, szennyes zsák, ha baleset éri

-a nevével, és az adagolással ellátott lázcsillapító

-lehet névvel ellátott előkét is vinni

-ha alváshoz kell alvóspajtás, cumi

-tisztasági csomag: WC papír (ha még nem szobatiszta: pelenka, popsikrém, popsitörlő), zsebkendő, szalvéta. Ezt a hónap elején kérik, de náthás időben többször kérnek zsebkendőt

2012. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

bölcsije válogatja

nálunk váltoruha,váltocipö,pelusosoknak pelus,popsitörlö,,popsikrém,nálunk tisztasági pénz van .és üzenöfüzett.

2012. szept. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!