Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 éves kisgyereknél korpás...

3,5 éves kisgyereknél korpás hajra mit lehet alkalmazni?

Figyelt kérdés
A minap vettem észre hajmosás után, hogy kisfiamnak mintha korpás lenne a haja :( Nagyon erős, sűrű, dús haja van, most egy kicsit hosszabb is, lehet ez is okozza ? Úgy hallottam ha megfázik a fejbőr az attól van, még nem hordunk sapkát reggelente sem, kapucni adok rá.
2012. szept. 30. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a koszmó rét vissza? Ez előfordul nagyobb gyerekeknél is, egyrészt hajlam, másrészt pl. ha beteg volt a gyerkőc és gyengébb az immunrendszer, azután is előjöhet. Legalábbis nekünk ezt mondta a doktorunk.

Próbálj ki szerintem egy gyerekeknek való koszmó elleni sampont, hátha használ.

2012. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Babé koszmó elleni sampon!
2012. szept. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez olyan tipikus, fehér, ne a fejbőréhez tapad, hanem a hajszálakhoz :(
2012. szept. 30. 16:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a head&sholulderst ha van otthon, az csak 700-800 ft, ha nem hat, akkor babé, az 2000 ft, patikában kapható.

Nem tetves!? Az szokott a hajszálakon lenni, és az fehér! A korpa a fejbőr hámlása, az pereg, a tetű petéje pedig ragad a hajszálhoz, nem pereg!

2012. szept. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
pereg, úgy ahogy a korpa, onnan vettem észre. Először azt hittem homok maradt a játszó után, de nem :( De akkor majd lenézek vele dokihoz is :(
2012. okt. 1. 08:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó alaposan bekentem a fejét babaolajjal és 1-2 órára rá hajat mostunk.Szép tiszta lett a fejbőre.
2012. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!