Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jôreggelt! Egyedül nevelem (...

APUCI89 kérdése:

Jôreggelt! Egyedül nevelem ( szüleimmel) 3éves kislányomat, anyukája elhagyott minket 9hònapja, és most el akarná venni tőlem! Érveket várok bìròsági perhez! Másfél éves fiunkat elvitte! Miwel érveljek konkrétan?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 09:03
1 2
 1/12 timike26 ***** válasza:

a 9 honap alatt neked màr bekelett volna jelentened a gyàmugyon hogy o elment,nem tudom ezt megtetted e.ha neked van munkahelyed,lakhatàst,ellàtàst ès felugyeletet megtudod oldani,nyerhetsz is.viszont ha neki is adottak ezek a feltètelek,ritkàn marad apukàval a kisgyerek.

nehèz ugy èrveket talàlni hogy a màsik fèlrol nem tudok semmit:dolgozik,van normàlis lakàs ahova viheti a gyerkeket,esetleg negativumok.....?

2012. okt. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy kapaszkodó lehet, hogy elhagyta a kislányát. A gyerek nem egy játék, amit ha megununk, bedobjuk a sarokba, és ha 9 hónap múlva eszünkbe jut, hogy jé, nekem van olyanom is, akkor kikeressük a kacatok közül újra játszani.
2012. okt. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A legfonosabb, hogy 1x már elhagyta a GYEREKÉT. Nem tudom, ez alatt a 9 hónap alatt látogatta-e, de ha nem, annál rosszabb az esélye, a tied pedig annál jobb. Meg fogja vizsgálni pszichológus a kislányt, az sokat fog számítani. Érvelj azzal, mennyit fejlődött, okosodott a 9 hónap alatt a kislány, vigyél tanúkat, akik bizonyítják mennyire szeret veled lenni, mennyire jól kialakítottátok az életeteket, napirendeteket együtt, amit már megszokott, megszeretett.
2012. okt. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Ja, és fogadj ügyvédet mindenképp. Nem lesz egyszerű menet.
2012. okt. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért hagyott el?
2012. okt. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy elhagyta a gyerekeit nem éppen jó pont neki a bíróságon. A másfél éves fiút mivel tudta megszerezni? Miért helyezték el nála? Sajnos nem tudok konkrétummal segíteni, de sok erőt kívánok neked!
2012. okt. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan nem a gyerekek érdekét tartotta szem előtt, ha az egyiket elvitte, a másikat meg nem, aztán meg egyszercsak mégis kéne a másik is Aztán egyszer meg majd mgse kéne valamelyik? Vagy hogyan lesz ezután? Szerintem ez kiszámíthatatlanságra utal. A gyerekeknek meg állandóság kell. Egyszer épp elég volt kiennti őket a változásnak, elszakítani egymástól a két testvért. Mit fognak érezni, ha ide-oda cibálják őket?

Remélem, mindketten józan életet éltek. Ha nem, akkor, gondolom, azé lesz a két gyrek, aki nem iszik. Ha egyikőtök sem iszik, akkor van jelentőségük az érveknek... Nem?

2012. okt. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen a kapcsolatotok? Te láthatod a fiadat? Ő milyen gyakran látogatta a kislányt?
2012. okt. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi a segîtőkészségeteket, azért ment el januárban, mert nem tudott az anyja nélkül élni, sajnálta miwel az apukája nem élt\él velük, elvette a pénzüket nem volt otthon számlára ill.megélhetésre pénz,ìgy befolyásolta a lányát,hogy menjen haza és ezzel( gyerekek pénze) segìtse őket!Azòta is kértem, hogy állìtsuk helyre a családi egységet, de erre ő nem hajlandô...többször is megfenyegettek a családjával, ennek ellenére azzal a hazugsággal érvel a tárgyaláson, hogy ütve-verve volt...stb.folyton ezt hajtogatja nem azt,hogy inkább elküldte velem a kislànyt,hogy lelépjen a fiuval!!!
2012. okt. 6. 09:31
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy januártòl áprilisig könyörögtem,hogy legalább a gyereket jöjjön megnézni, de ezt sem tette, pedig idejárt fölvenni a helyi Postán a gyerekek pénzét!!!egyébként munkahelye nincs,kicsapongò,amire tanuim vannak, olyan részeg volt egyik alkalommal, hogy csuszott mászott...HOL VOLT A KISFIAM????AZ ÉDESANYJÁVAL, AKI ELŐZŐLEG ÖNGYILKOSSÁGI KÌSÉRLETET VÉGZETT, UGYE A FÉRJ MIATT, AKKOR 3 KISKORÚ GYERMEKE MELLETT...SZÒVAL Ő VIGYÁZOTT A FIAMRA:-(
2012. okt. 6. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!