Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha felvették a bölcsibe a...

Ha felvették a bölcsibe a kislányomat és ma lett két éves, akkor mikortól kezdődhet meg hivatalosan a beszoktatás a bölcsibe, ha november 12. -éig szabadságon leszek?

Figyelt kérdés
Nem szeretném a legutolsó pillanatra hagyni,mert a munkábaállásommal kapcsolatosan is lesz a szabi végén már intéznivalóm bőven,de túl korán sem szeretném elkedzeni .
2012. szept. 16. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

a bölcsi nem függ az életkortól,akkor kezdheted,amikortól felvették.a fiam szeptember 1-től járhatott volna,de csak 12-én kezdtük,előre egyeztetve,mert egyszerre nem lehet az összes gyereket beszoktatni.én csak október 15-től dolgoztam,így egy hónapom volt.az első betegség is belefért így.az első két hét nagyon hamar elment a beszoktatással,nem is volt másra időm. a második két hét meg ügyintézés volt a munkámhoz kellett orvosi vizsgálatok hada,pszichikai vizsgálat,fizikai és egyéb felmérők

én a helyedben október elején elkezdeném a szoktatást ,így az első betegséget is meg tudod úszni táppénz nélkül

2012. szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem augusztusban 19.-én volt kettő, szeptember 10.-én kezdte a bölcsit és október 26.-án megyek vissza dolgozni addig én is szabin vagyok. Azért kezdtük ilyen hamar mert az igazgató belekalkulált legalább egy betegséget mert ilyenkor törvényszerű h beteg lesz. Így bőven van időnk ha nehezebben is menne a beszokás, bár hála az égnek jól veszi az akadályokat:)
2012. szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tavaly október 3-án töltötte a fiam a kettőt, attól a naptól kezdte a bölcsit. Nálunk nem volt beteg, decemberben lett először, tüszős mandulával mentünk szilveszterkor a Heim Pál kórházba az ügyeletre, akkor kellett először táppénz is.
2012. szept. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikortól már szabin vagy mehet, mert tudsz vinni munkáltatóit, de ezt velük beszéld meg.
2012. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kislányomat felvették erre a tanévre a bölcsibe, de a bölcsi osztotta be, hogy ki mikor kezdheti a szoktatást, ez nem rajtam múlik. Én már augusztus óta a szabimat töltöm, de csak októberben kezdheti a beszokást, ezt is úgy kellett kikönyörögnöm.

Van olyan aki november végén, december elején kezdhet csak.


Szülőin nem voltál? Lehet, hogy ti is be vagytok rég osztva, te meg nem is tudsz róla???

2012. szept. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!