Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfélévesem mellett szeretnék...

Másfélévesem mellett szeretnék csak kétnaponta főzni, de miket? Elfogytak az ötleteim. Ti miket főztök, ami még másnap is jó?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem főzelékféléket? Ne haragudj, hogy nem tudok érdemben válaszolni, de ez engem is érdekelne!
2012. okt. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi mindent megeszünk, ami másnapos, ha marad. Legtöbbször nem marad, mert a férjem addig eszik, míg meg nem látja ez edény alját, tök mindegy, mekkora az edény. Ha mégis marad másnapra, legyen az pörkölt, kirántott husi, főzelék vagy palacsinta, mindent megeszik.
2012. okt. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én mindig kétnaponta főztem. Most már ovis a fiam, ott eszik, mi meg a munkahelyünkön, de amíg főztem abban minden volt, levesek, pörkölt, rakott dolgok (kel, karfiol, bab, burgonya), brassói (mellé a krumplit azt mindig frissen csinálom), tésztafélék (bolognai, carbonara, túrós, krumplis...).

Szóval mindent megettünk másnaposan. Kivéve a rántott dolgok, azokat frissen szeretjük.

2012. okt. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem 15 hós a kisebbik, gyakran főzök 2 napra:) ezeket szoktam:

gulyás, töltött káposzta, paradicsomos káposzta, hús leves, rizseshús, tökfőzelék, pörkölt, krumplis tészta, halászlé.

2012. okt. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy közbekérdezek, de ezeket esetleg le is lehet fagyasztani? Hallottam, hogy néhányan nagyobb adagokat főznek, és utána adagonként lefagyasztják.
2012. okt. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
minden lelehet fagyasztani, kivéve amibe tejtermék, vagy gomba van.
2012. okt. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akármit is főzhetsz, csak nagyobb adagot. Én így csinálom, de pont úgy vagyunk, mint a 2. válaszoló :) 1,5 éves a fiam, és nem főzök külön. Max. az "üres napjaimban" készítek túrógombócot, mákos gubát, sütőtököt - ami gyors, de ezek inkább egy uzsonnának felelnek meg.
2012. okt. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tippeket. Én gyakran csinálok krumplit vagy rizst köretnek, és azokat nem nagyon szeretem melegítve. Meg a tésztaféléket sem nagyon. Tudom, finnyás vgyok. Viszont muszáj lefaragni a konyhában töltött időből. Jöhetnke még ötletek.
2012. okt. 3. 00:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezeket a köreteket 20 perc alatt megcsinálod, hogy friss legyen. - ez a legkevesebb...
2012. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!