Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodában mikortól várják el...

Óvodában mikortól várják el hogy egy kisgyerek egyedül kitörölje a fenekét?

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk még a nagycsoportosoktól sem várjuk el ,mivel a kezükkel nem érnek még rendesen hátra .
2012. okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert a lányom 3,5 éves, és tegnap szülőin ez is téma volt. Én nem igazán így gondolom, az óvónők meg azzal érveltek, hogy nem érnek rá mindenkihez rohangálni:(
2012. okt. 4. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez mostanában nagyon népszerű kérdés.


Nálunk kiscsoport második felétől elvárt volt. A lányaim 3,5 évesen kezdték az ovit, de addigra már jó ideje maguknak törölték, mint ahogy az ovis társak 90 százaléka is.

Nem lehetetlen.

2012. okt. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én azt olvastam, általában csak iskoláskorra lesz elég hosszú a keze a gyereknek
2012. okt. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
O.k. törlik, de hogy? Utánna meg panaszkodik hogy viszket a nunija.
2012. okt. 4. 19:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok .A kisgyerekek ilyen kis korban nem képesek szerintem rendesen kitörölni .Tapasztalatból mondom ,hogy ha hátra is nyúl, oldalra keni az egész székletet .Akkor melyik jobb és gyorsabb ?Kitörölni neki vagy teljesen átöltöztetni és lemosdatni ?Mondom mi 1 ovónő és 1 dadus vagyunk 20 gyerekre és megtudjuk oldani .Ez hozzáállás kérdése és emberiség szerintem .
2012. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!