Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel töltöttétek az első...

Mivel töltöttétek az első szabad órákat a beszoktatás alatt, amíg a gyerkőc oviban volt, titeket meg hazaküldtek?

Figyelt kérdés
Nekem ez a második ilyen napom, tegnap 1,5 órát maradt ott a fiam, ma már 2,5-et. Már voltam vásárolni, mamát meglátogatni, mégis alig telik az idő, és már tűkön ülök, hogy mehessek érte:) Az a rossz, hogy nem tudom mit csinál, hogy érzi magát, nem nyűglődik-e esetleg. Pedig tegnap jól érezte magát, nem is keresett, mégis izgulok :) Ti hogy viseltétek?
2012. okt. 5. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

szia, kezet foghatunk.:-))) Csak nekem bölcsis szoktatás...

Ezt írtam ma ide egy régebbi kérdésemhez, hátha vki mást is izgat, milyen érzés ez..:


"Sziasztok!

Csak azért írok, mert hátha vki mást is érint ez a téma, lássa mi lett..:-)

A nyolcadik nap vagyunk a beszoktatással, és ma már én itthon vagyok, és csak alvásidőre kell bemennem, kint ücsörögni, ha felkel, akkor ott legyek neki. :-)

Minden nagyon flottul ment, pedig sztem én eléggé vibráltam, de a lányom, és a gondozónő ügyesek voltak.:-)

Az ottalvással vannak gondok, de sztem 1-2 hét alatt azt is megszokja...itthon ugye csand van, és sötét, ott meg világos, van egy alapzaj, meg egy csomó gyerek 1 karnyújtásnyira, ezeket meg kell szegényeknek szokni...


Ami szívfacsaró, hogy ugyan a lányom nem sírt, viszont mikor megyek érte, levegőnek néz, szóval állatira meg van rám haragudva, hogy "cserben hagytam"...kb. mintha gyomron rúgnának...:-( de aztán fél óra múlva le se lehet szedni rólam...

De hát inkább én sírjak itthon, mint Ő ott bent(meg is tettem az utóbbi 2-3 napban)...szóval elég jól haladunk, nem kellett letépni rólam hála az égnek...:-DDDD Nem is hagytam volna...

Mindenkinek kitartást, aki hasonló cipőben van! :-)"


Szóval én is így vagyok, egyből elrohantam bevásárolni, posta, DM, rohantam, rohantam, majd rájöttem, hogy minek rohanok, most nem kell, sőt...akkor 3 lépést sétáltam, aztán hazarohantam:-DDDD, kitakarítottam a kérót, és még mindig csak 10 óra volt, nekem meg 13hra kell csak visszamennem, ezért most itt nyúvasztom a szememet azóta...

Én egyenlőre tuti pihenek pár napot, elmegyek fodrászhoz végre, és győzködöm magam, hogy jó dolog a bölcsi. :-)

A melót csak nov.1-én kezdem, így addig itthon lógatom magam...

2012. okt. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem megvenni, ami kellett neki a napközibe, esőkabát, gumis lepedő stb. Igyekeztem minél több helyen megnézni, hogy teljen az idő. Otthon nem tudtam megmaradni, megbolondultam... mennem kellett valahova. Kérdeztem tőle, mit hozzak neked, mondta pl repülős matricát, annak örültem, mert azt nem lehet mindenhol kapni...
2012. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok "beszoktatós anyukák" !


4 éve a kisfiammal már végigcsináltuk a bölcsis beszoktatást és most a hugival kezdjük jövő héttől.


Én a kisfiamnál amikor beszoktattam annak idején és ő ottmaradt nekem pedig volt pár szabad órám,akkor nyugodtan ,ráérősen intéztem a dolgaimat (munkahelyre visszamenetelhez például,vásárlás ,takarítás),élveztem,hogy szabad vagyok,ráérek,a kisfiam miatt nyugodt lehettem,mert ő pedig már a legelejétől élvezte a bölcsit,sosem sírt,sőt ha mentem érte még maradni akart játszani,így van most az ovival is,ha beteg és orvoshoz megyünk ovi helyett,akkor fel van háborodva ,hogy mi lesz így az ő kis barátjaival nélküle :-) .

2012. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!