Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mondott már nektek olyat...

Mondott már nektek olyat kisgyereketek, ami számotokra fontos gyerekkori emlék volt, pedig még soha nem beszéltetek róla neki?

Figyelt kérdés

Ovis koromban volt egy héliumos lufim, amit a húgom elengedett, és felszállt, nagyon sírtam utána, és azóta is mindig eszembe jut, ha elveszítek valamit. Szóval ez egy szinte jelentéktelen dolog, de nekem fontos emlék. Szerintem még senkinek nem is mondtam el.

Ma a 26 hónapos lányom ezeket mondta:

Ő: Anya, te mikor voltál kicsi?

én: Amikor kisgyerek voltam...

Ő: Amikor elszállt a lufid a levegőbe?

én: igen

Ö: és mikor sírtál? Amikor elszállt a lufid?

Ö:...és a galambok visszahozták.


Tökre ledöbbentem. :)

Nem volt még héliumos lufija, és ilyesmi mesét sem nézett. Aranyos, nem? :)


2012. okt. 6. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem emléket mondtak a kislányaim, hanem sok sok megmagyarázhatatlan dolgot. Mikor kicsik, egyek velünk és ők még egységben élnek, teljesen tiszták. Aztán....sajnos elmúlik.
2012. okt. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! olyan érdekes ez a dolog! :)
2012. okt. 12. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!