Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek is fontos lehet?...

Nektek is fontos lehet? Hiszti kezelese-tulelese

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 28. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Aki ezt írta,az szerinted látott már teljesen ok nélkül hisztiző gyereket,amikor semmit nem lehet vele csinálni??

Vagy egyáltalán látott már gyereket???

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__proble..

2012. júl. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaminek az okát nem sikerül felderíteni, nem azonos avval, hogy nincs is oka.
2012. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó cikk, most olvastam először, de ezeket a praktikákat én is be szoktam vetni, és az esetek többségében beválik.

(1. válaszoló: a linkelt kérdésben egy extrém eset van, egy tényleg nagyon hisztis gyerek. Másrészt nem tudni, hogy milyen nevelést kap, a szülők katonás rendre próbálják tanítani, vagy túl lazán kezelik. Plusz a kérdező gondolom már agyonstresszeli magát, amitől természetesen a gyerek is egyre dühösebb, hisztisebb lesz. És tény, hogy ok nélkül nem hisztizik egy gyerek, legfeljebb nem mi nem tudunk rájönni az okra.)

2012. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nem hogy jo, nekem pl be is vált.alapból nem vagyok ideges,ingerült természetű,és az első toporzékolása olyan édesre sikerült,hogy csak ültem és jot nevettem,mondtam is neki,hogy nem tudunk sétálni menni,mert fájni fog a lába,erre már ő is nevetett.azóta és addig is csinálom ezt módszert.irtó hamar megunják a hisztit a gyerekek.
2012. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon örültem a linknek, mert vééégre egy jó ötlet az elalvás előtti cirkuszhoz. gondoltam én naív. mondom amúgy is utánzós korszak van, tetszeni fog a fiamnak, hogy lefektetjük az alvósállatkáit is.

tetszett is, azzal nem volt gond.a következő történt:

szokásos esti szertartás részeként vetettem be a macifektetős trükköt, szépen egyenként lefektettem a négy kis állatkát, betakargattam, simogattam őket. 20 hónapos gyerekem halkan ujjongott melletem :-) mutattam neki, pszt, már alszanak is. erre ő vigyorgott egyet, majd harsány jóreggggeeeeelllllt!!! felkiáltással egyetlen mozdulattal a levegőbe hajította mind a négyet takaróstul-mindenestől :-DDD

a babapszichológus többi ötlete se tűnt életszerűnek a hiszti kapcsán, ezt az egyet leszámítva. de nálunk ez is csak ennyit ért sajnos :-(((

2012. júl. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!