Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem akar a kiságyban aludni!...

Nem akar a kiságyban aludni! Most mit csináljak? FONTOS!

Figyelt kérdés

Lányom 2 napja síkit a kiságyba..nem bírom.De csak este.Tegnap velünk aludt.Novemberbe jön a kistesó!!!

Addig nem hagyja abba a síkítást amíg ki nem hozom közénk, és itt meg alszik csendesen..Most mit csináljak?Nem akarom közénk venni, mert hát jön a tesó...és ez az egész pont most!?!?!

HELP gyorsan!

köszi


2012. júl. 29. 21:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

bocsi

1,5 éves

2012. júl. 29. 21:04
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

jéééé, most írtam ki kérdést ugyanerről, és szintén másfél éves.

Totál kivagyok. Nem tudom, mi baja. De nekünk délben is.

Most annyit változott, hogy este nagyon sötétet csináltunk, mert nálunk világos van, és most "csak" 5 percet sírt, de bent aludt el.

2012. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgyis jön a kistesó, ő kiszorul a kiságyból. Mi pl. előre megvettük a lányunknak a gyerekheverőt, hogy ő már nagylány és a kistesó megy a rácsosba. Boldogan átköltözött és utána nem volt semmi hiszti, hogy nem kéri a rácsost. Próbáljátok meg, hátha nálatok is beválik.
2012. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De nálunk ha már látja, hogy készülődés van a lefekvéshez már menekül, pedig totál fáradt..Mikor viszem be a szobába szét mar, löki el magát..Teljesen ki kel magából..

MI EZ???És miért most?Eddig még pápázott is nekem amikor bevittem és már aludt is..most meg.

Közénk venni nem akarom..egyébként sem, meg jön a kicsi Novemberben mint már írtam...

2012. júl. 29. 21:14
 5/14 A kérdező kommentje:
Tudja hol lehet bemászni a kiságyba.Napközbe ki van szedve 2 rács.Napközbe be is mászik magától és alszik, úgy hogy szinte észre sem veszem, csak takarítás közbe nézem mi ez a csend.Most este ha mutatom neki, hogy menjen már aludni be, már bújik az apjához, aki ilyenkor már alvósba van, mert korán kel dolgozni.
2012. júl. 29. 21:16
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kb. 1 hónapja van ez, most 19 hónaposak az ikerfiaim.

A földön van egy nagy szivacs a gyerekszobában, oda ágyazok meg szépen, körbeveszem párnákkal, hogy gusztusos és vonzó legyen. Ott hajlandóak elaludni, aztán később, ha mélyen elaludtak, berakom őket a kiságyakba.

A reggel persze újfent a szivacson éri őket, mert ha éjjel megébrednek, megint csak ott hajlandóak elaludni... márpedig felébrednek, én meg egy idő után hagyom az ide-oda pakolgatást, nekem is aludnom kell egy keveset.

2012. júl. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

ELALUDT!!!JEEE...végem van.Esküszöm ráérez mindenre..eddig is nehéz volt hétvégente lerakni..de most???Lehet az a baj, hogy dolgozom hétvégén?Reggel 8-tól este 6-ig nem vagyok vele.Na mindegy.(apával van egyébként)Kíváncsi vagyok holnap mi lesz...

Még egy kérdés.

Szerintetek ilyen fajta ágyat megérné venni neki?Praktikus mert nincs sok helyünk, és nem paráznék, hogy leesik róla!! :D (mert igaza van az egyik hozzászólónak..ki kell jönni abból a kiságyból.)

[link]

Léci...véleményt!

Köszönöm

2012. júl. 29. 21:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Jó ötlet!
2012. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyobb gyerekként ilyenem volt. A fejrésznél nagyon kemény, igazából a kontraszt volt rossz a fejrész és a köv. szivacs között. De lehet, hogy nem mind olyan. Én tuti ilyet vennék a fiamnak, ha találnék olyat, amelyik nem kemény a fejrésznél, de még nem találtam sajnos.
2012. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
kell venni junipor ágyta ilyen koru gyerek szeret szabdon lenni nem rácsok közt szoritva én egy évesen tettem junior ágyra és azota (és )sose volt nyekeregés az alvással kapcsolatba
2012. júl. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!