Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen tornaruhát használ az...

Milyen tornaruhát használ az ovis gyereked?

Figyelt kérdés
Tornadressz nadrággal, vagy póló/melegítőnadrág? És milyen cipőben tornázik?
2012. okt. 6. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
póló, rövidnadrág. Mezítláb tornáznak, illetve zokniba.
2012. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is póló rövidnadrág és tornacipő
2012. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Póló, lányomnak speciel capri nadrág, tornacipő.
2012. okt. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
polo,rövidnadrág,
2012. okt. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Póló, rövidnadrág, tornacipő.
2012. okt. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első szülőin aztmondták hogy tornadresszt fognak kérni, vettem is a lányomnak, szerette mert itthon ráadtam egyszer, had tudja meg mi az, de nem kellett sokáig hordania mert egy másik csoportba került és mivel onnan nem volt óvónő meg én sem tudtam hogy ott ki lesz így mondták hogy elég lesz a nadrág meg a póló. Tornacipőt is kérik, de mezítláb tornáznak a szőnyegen, tehát az is felesleges szinte, de legyen.
2012. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi tornadresszt és alá kisnaci, hogy ne legyen kinn a bugyi.
2012. nov. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lányomnak tornadressz kell és alá harisnya, melegbe nem adják rájuk a harisnyát. Tornacipő is kell, de legtöbbször mezítláb tornáznak. Férjemnek mondtam hogy majd hozza el mert jó lesz majd itthonra főleg nyáron, de mondta neki az egyik óvónő hogy hagyja bent nyugodtan mert ha olyan terembe tornáznak ahol nagyobb a hely mert ott ilyen is van akkor kell a cipő.
2012. dec. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!