Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen márkájú bakancsot...

Milyen márkájú bakancsot (csizmát) vesztek amiről tutira tudod hogy nem fog átázni és meleg?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam az idén inkább picivel drágábban de csak egyet veszek,de arról 100%-osan tudjam hogy nem fog átázni és melegen tartja a lábát.Tudnátok ilyet ajánlani ami nektek bevált?
2012. okt. 7. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Super Gear hótaposót tavaly is ilyenje volt Siesta szintű csak negyed annyi az ára.
2012. okt. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dei Tex bakancs - Deichmannban lehet kapni, ezt nagyon szerettük. Vízhatlan, és jó meleg is.
2012. okt. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elefanten bakancs és csizma a nyerő nálunk.
2012. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igaz még nem próbáltuk ezt a márkát (DD Step), de ma vettünk őszi cipőt. Közben megnéztem a téli kínálatot.Jó meleg, bundás, vízhatlan. Igaz 10.000FT körül van, de már azon az állásponton vagyok, hogy ami a sokat van a gyerek lábán, kényelmes, meleg, stb...legyen és mint tudjuk, hogy ezt mind meg kell fizetni....
2012. okt. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még előző vagyok. Eddig én is Deichmanban vettem cipőket, meg kínainál. Mondanom sem kell, hogy alig bírtak ki egy szezont, sőt volt amelyik 3-4 hét múlva ment a kukába 5-6 ezerért...
2012. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
D D Step
2012. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Deitex és Elephanten. Deichmannban. A többivel pórul járutunk. A csizmán nem spórolok.
2012. okt. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ma nagyon jó meleg, bélelt és olcsó hótaposót vettünk a Decathlon-ban 3000 ft-ért. Van kék és rózsaszín ott. De bakancsot még nem tudom mennyiért és hol veszünk.
2012. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Superfit
2012. okt. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 8. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!