Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bakancsos lányok! Melyik az...

Bakancsos lányok! Melyik az az idő, ami már nem annyira meleg és hordjátok a bakancsot?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Hát én télen-nyáron :D Az ember megszokja a meleget, és ha jó zoknit vesz hozzá fel, nem izzad be.


L/21

2011. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

A francokat nem izzad be... a 35 fokot a büdös életben nem szokja meg az ember lába fekete bakancsban+ az acél még át is veszi a környezete hőmérsékletét és pluszba fűt. manapság szerintem még metálos/rocker körökben is igénytelennek számít, aki nyáron bakancsozik. Tény, hogy a bőr átereszti a levegőt, de kánikulában nincs az a zárt cipő, ami ne izzadna, büdösödne be!

Én kb. 20 fok alatt szoktam felvenni, meg akkor, ha nem tűz a nap. 23/N

2011. aug. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem biztosan nem, napi hordom napi 24 órán át, csak amíg lemegyek a városba, különben meg otthon nyilván nem ücsörgök abba... Lábszagom sosem volt, szóval... :) Attól, hogy neked esetleg olyan, másnak még nem feltétlenül. Pamuzokni + amíg nincs rajtad, addig ki kell rakni szellőzni, hogy ne fülledjen be, aztán nincs semmi gond.


Az, meg hogy mi számít igénytelennek, mindenki döntse el maga.


L/21

2011. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Én nem veszem fel 35 fokban, tehát nincs tőle lábszagom. Fesztiválon pedig azért eléggé van az embereknek. Egyébként meg szerencsére nem tartom a kapcsolatot olyan unintelligens emberekkel, akik 35 fokban is hordják, hogy tudjam van-e lábszaguk.
2011. aug. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. aug. 30. 22:23
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Engem a 40 fok sem zavar. Ha bakancsot akarok húzni akkor azt is fogok.

Tavaly nyáron volt olyan, hogy fekete nadrágban, fekete Nagy Magyarországos pólóban, és szintén fekete Nagy Magyarországos pulcsiban, baseball sapkában, és bakancsban mentem be a városba. Szóval az időjárás nem lehet akadály.


Az egyik válaszolónak pedig. A sportcipőbe még jobban bele tud izzadni az ember lába, mint a bakancsba. Mert az nem szellőzik, a bakancs viszont igen. Mert ugye a sportcipő általában nem bőrből van, hanem valami utánzatból, vagy vászonból.


19L

2011. aug. 31. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2011. aug. 31. 12:27
 8/8 anonim ***** válasza:

"Én nem veszem fel 35 fokban, tehát nincs tőle lábszagom. Fesztiválon pedig azért eléggé van az embereknek. Egyébként meg szerencsére nem tartom a kapcsolatot olyan unintelligens emberekkel, akik 35 fokban is hordják, hogy tudjam van-e lábszaguk."


Ha nem magából indul ki, és nincsenek is olyan ismerősei, vajon honnan veszi? Nem vall nagyobb unintelligensségre leszólni tudatlanul a másikat, mint bakancsot viselni nyáron? Hmm... Kíváncsi vagyok, a műanyag kínai cipőkben mennyivel jobb nyáron, mint egy bőrbakancsban.


L/21

2011. szept. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!