Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 27 soros acélbetétes bakancsot...

27 soros acélbetétes bakancsot nagyon gáz juniusban felvenni amikor még nincs olyan nagy meleg de már hideg sincs?

Figyelt kérdés
rövid szoknyához és csipke harisnyához venném fel, de nem tudom gáz e de nem akarom hogy kiröhögjenek xD sok csajt láttam pár sima platformban ami térdig ért, szóval nem én lennék az első aki nyáron ebben jár 1x 2x.. L/18
2009. jún. 8. 09:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

De most nem azért gáz, mert mások úgy gondolják, hanem azért ha valóban beleizzad a lábad, és ez neked rossz.

Am az meg egy dolog h most rossz idő van, de azért Júniusban tud ám jó meleg lenni, ha napközben egyszer csak jó idő lesz, hát megjártad.

18? én eddigre kinőttem a kamaszkoromat, bár ehhez meg már túl sok közöm nincs.

2009. jún. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
van olyan akinek ez természetes és persze van olyan(főleg)akinek nem.ha nem gyulladsz meg benne és felmered vállalni, akkor hajrá.majd kinövöd:) 19/l
2009. jún. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. a kinövésről csak annyit hogy van aki 30 évsen is vállalja a stílusát és talán nem mindenki divatból csinállja és veszi fel ezeket a cuccokat mint azt sokan gondolják.
2009. jún. 8. 10:23
 4/21 A kérdező kommentje:
+ az acélbetkósba nem izzad a láb mivel 100% bőr ha valaki nem tudta volna. legalábbis az én lábam sose izzadt még meg benne.
2009. jún. 8. 10:24
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
Gáz!!! De volt már ilyen kérdés! Hányszor kell elmondani, hogy GÁZ?
2009. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem gáz! Nem értem sok embernek miért rögtön ez a reakciója. De amúgy mit értessz mégnincs nagyon meleg de már hideg sics alatt?
2009. jún. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
"Egyáltalán nem gáz! Nem értem sok embernek miért rögtön ez a reakciója" --> Magának a Kérdezőnek is ez volt a reakciója...
2009. jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked így kényelmes és nem sülsz meg benne, és nem izzad bele a lábad, akkor egyátalán nem gáz. Az lenne a gáz, ha 40 fokban belebüdösödne a lábad, de akkor sem maga a bakancs lenne gáz, hanem a szagok...(am nekem is van bőr bakancsom, igaz, nem acélbetétes, hanem kicsit goth-os csatos-fűzős, de tegnap az esőben is szörnyen melegem volt benne, örültem, mikor levehettem végre...)
2009. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
44%
Manapság már semmi nem gáz:)
2009. jún. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
a meleg sincs meg a hideg sincs alatt azt értem hogy még nincs 36fok de nincs is 20. köztes idő
2009. jún. 8. 11:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!