Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Távhősök van már fűtés nálatok...

Távhősök van már fűtés nálatok? Nálunk 22-23 fok van, de már fázunk (mi a meleget szeretjük:-) ) 3 éves kisfiam is már fázik éjjel, főleg hogy gyakran le is rúgja magáról a takarót, ahogy fordul.

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 06:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Este meleg volt, éjjelre meg visszavették langyosra :(


Automata hőfokszabályozó van, ami a beállított napi átlaghőmérséklet alatt kapcsolja csak be a fűtést.

Bp.

2012. okt. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nálunk már megy a távfűtés, de csak éjjel. Akkor jó forró a radiátor, nappal viszont nem megy.


Ha máshogy nem lehet megoldani, tegyetek a kisfiú szobájába hősugárzót. Megy egy kis ideig, kellően felmelegíti a szobát és mindjárt nem fog fázni. :)

2012. okt. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

22-23 fok nem csak elég, de a kelleténél melegebb is. Nálunk télen sincs 20-21 foknál melegebb a lakásban, éjjel pedig csak 18. Nem fázunk meg olyan könnyen, ha kimegyünk a levegőre.

Ha a kisfiad valóban fázna, nem rúgná le magáról a takarót. 3 évesen már van ennyi eszük.

2012. okt. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%

Nálunk még nem megy,de nem is hiányzik. Nálunk is 22-23 fok van, bőven elég. Napközben melegítő, éjszakára vastagabb pizsi.

ha nagyon fáztok, menjen a hősugárzó.

2012. okt. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha 22-23 fok lenne, nem kellene fűteni. :)

Nálunk egyedi fűtés van, 2 napja már nap közben is be kell kapcsolni, mert épphogy 19 fok van.

2012. okt. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Nálunk van , de nem elég, megy melette az olajradiátor éjjel a gyerekszobában meg a hálóban is, nálunk 24-25 fok a minimum amit szeretünk. Enyém sem tud betakarózva aludni.
2012. okt. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nálunk meleg van télen,25-26 fok van,így ehhez vagyunk hozzászokva.Hiába egészségesebb a hűvös,nem tudunk mit csinálni,ennyire fűtenek.Tegnap 23 fok volt,és fáztam

az én fiam is három éves,szerencsére hálózsákban alszik,így nem aggódok,hogy kitakarózik.Este még egy vékony plédet is tettem rá,mert nem téli,hanem átmeneti hálózsákkal takarózik a 25-26fok miatt,de most három fokkal kevesebb volt.Nagyon jól aludt,nem izzadt le,kellett rá a pléd.Nálunk még nincs fűtés,de úgy vagyok vele,hogy egyelőre elviselhető ez a 23 fok,így minél később kapcsolják be,annál kevesebbet kell fizetni

2012. okt. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Akkor mit szólnál a mi lakásunkhoz?

16 fok van, igaz gázfűtéses és novemberig nem is akarjuk bekapcsolni, mert spórolnunk kell.


Hozzá lehet szokni a hűvösebbhez is.

Tudom, mert panelben nőttem fel, 21 fok nekem is hideg volt akkor, most meg 19-20 fokban már meggyulladnék.

2012. okt. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem fűtünk még (gázkonvektor, magánház) 20 fok van. Zokni+papucs vagy mamusz van rajtunk éjjel vastagabb pizsi, vastag paplan. 2 évesemnek így mekege van, 4 évesem majd meg fagy. Én is. Lassan befűtünk. Tegnap a fürdés után fáztak, bekapcsoltuk egy kicsit a hősugárzót.
2012. okt. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2napja van fűtés nálunk,panel,2.emelet,bal szélen.17 fok!!van agyerek szobájába,iszonyat hideg,2napja mióta van fűtés,éjjelre veszem csak fel neki,akkor nagy nehezen felkúszik 19-20 fokra.Én a fiamra paplanos hálózsákot adok éjjelre,abba alszik,alatta vékony "cicanadrág",hosszúbody,rá egy hosszú rugi(lábas)+zokni,igy alszik.És sokszor még igyis hideg a keze....2,5 éves.
2012. okt. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!