Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Veszel kiscsoportos gyerekedne...

Veszel kiscsoportos gyerekednek ünneplőt? Milyen alkalomra?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, mindegyik gyerekemnek volt.

Fehér ing, fekete szoknya, fehér harisnya.

Karácsonyra, anyák napjára, évzáró ünnepségre vették fel.

2012. okt. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ünnepekre.....Karácsony, húsvét, március 15, stb
2012. okt. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk karácsonyra és anyák napjára volt "kötelező" az ünneplő kiscsoportban. Középsőtől a ballagással egészül ki az alkalom, amikor ebben vannak.
2012. okt. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van neki ünneplője kordnadrág mellénnyel, inggel.
2012. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a lányom mini csoporttal kezdte az ovit,nekik is kellett ünneplő márc.15.,évzáró.
2012. okt. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az ovit. Nálunk a nemzeti ünnepeket nem tartják, úgy értem nem öltöznek ki. Karácsonyra szép ruhát adok rá, ami lehet akár kockás is, vagy piros, arany ilyesmi. Fekete-fehéret semmi esetre, az nem megy a karácsony hangulatához. anyák napjára szintén nem kötelező a fekete-fehér ünneplő. Tavaly pl bordó szoknyában volt. egy fehér blúz, vagy fiúknak ing azért nem árt ha van.
2012. okt. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kimondottan ünneplő ruhája nincs. Csinosabb farmer egy fehér garbó nyakú, hosszú ujjú pólóval, ez ment az ünnepekre, és mivel ritkán van és gyorsan nő, fel tudja venni máskor is.

Nekem meg nem fájdul meg a szívem, hogy fél évente új szettet kell vennem két alkalom miatt.

2012. okt. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is kötelező volt megvenni a fehér inget, 2x volt rajta. Alulra a legsötétebb nadrágját adtam, egy szürkét, hát eléggé rikított, hogy nem fekete... De csak ezért nem akartam venni egy plusz nadrágot (amit szintén csak 2x vesz fel, mert amúgy nem adnék rá feketét). Majd iskolában ráérünk csiniskedni, akkor majd figyelek a nadrágra is.
2012. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kötelező a fekete-fehér ünneplő. A lányok csini ruhában szoktak lenni mikulás-karácsony-anyák napja stb alkalmából. A fiamnak ugyan volt fehér inge (örökölt) és vagy azt, vagy egy alkalminak nevezett kockás inget vett fel csini gatyóval. Színházba/bábszínházba is szoktak menni középsőtől, oda is csinibben öltöztettem őket.
2012. okt. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!