Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más beteg gyermeke is szinte...

Más beteg gyermeke is szinte egész nap mesét néz/nézne?

Figyelt kérdés

3 éves fiam elkapott valami vírus félét, lázzal, orrfolyással, némi aftával a szájában.

Lázasan ugye nem mehet most ki, bent meg nem kötik le a játékai, nem engedi, hogy olvassak neki, csak a Bob mestert akarja állandóan nézni...


2012. okt. 10. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
En oszinten orulnek neki ha igy lenne de sajnos 10 percnel tovabb nem koti le a kisfiamat a tv. Pedig jobb lenne neki is ha pihenne es elnezegetne betegen a meseket. De sajnos porog tovabb meg 39 fokos lazzal is. :( En mar annak orulok, ha a legoval jatszik mert ilyenkor ulo helyzetben epit es nem porog annyira. De ez sem tart hosszu ideig.
2012. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem, mert persze nem betegen is néz DVD-n mesét, na de nem ennyit.

Már alig várom, hogy elmúljanak a lázas napok és ki tudjunk menni levegőre....

2012. okt. 10. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Hamarabb meggyógyul, ha pihen. Az enyémek is pörögnek ilyenkor, meg rengeteget sírnak, és nyűgösek. Én is jobban örülnék, ha pihennének, de nem lehet őket vízszintesen tartani. Jobbulást a kicsinek.
2012. okt. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is torokgyuszival, lázzal itthon van, és ő is szinte egész nap fekszik és mesét néz. Ma már egy kicsit élénkebb, játszott is, de tegnap, mikor lázas volt... pfff... egyik helyről feküdt szegény a másikra, csak a mese ment - nálunk is Bob mester volt, meg a Thomas: Dízelek napja. Jobbulást nektek!
2012. okt. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem igazán fekszik. ül, bár így is nyugalomban van...

Aludni szinte 2x20 percet aludt délután és éjszaka is jó, ha 5-6 órát aludt...

Most is megy a mese....

2012. okt. 10. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk erősen cenzúrázva és korlátozva van a tévé, de ilyenkor nagyon engedékeny vagyok. Amikor én is beteg vagyok, akkor én is csak bambulok kifelé a fejemből és nem a NatGeo vagy a Discovery műsorát nézem...

Szóval én hagynám, dőljön el, és csak nézzen ki a fejéből. Én van, hogy a tévé előtt megágyazok nekik a kanapén. Ha már olyan jól vannak, hogy felkeljenek és játszanak, akkor visszajön a régi rend.

2012. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Emlékszem, gyerekkoromban én is sorra néztem az összes otthon lévő rajzfilmet videón, amikor beteg voltam. Még gimis koromban is! Egyszerűen az embernek ilyenkor se kedve, se energiája nincs máshoz. Nincs ezzel baj, ha jobban lesz, visszatér a játékokhoz, rohangál majd a szabadban...
2012. okt. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!