Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lejárt tápszert adnál gyerekne...

Lejárt tápszert adnál gyereknek 3 napja járt le vagy egész kuka?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
3 nap talán annyira nem számít, ha kisgyerekről van szó. Szóval ha nem lenne otthonmás, én szerintem adnék belőle, utána vennék frisset. Csecsemőnek viszont nem adnám oda, biztos ami biztos alapon.
2012. okt. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 nap nem a világvége, én odaadnám. Ált. mindenre plusz 1 hónap "szavatosságot" oda kell gondolni.
2012. okt. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 napja lejártat még simán. A szavatossági idő eleve nem azt jelenti, hogy annak lejárta után az a termék rossz, romlott, hanem azt, hogy addig az időpontig biztos, hogy jó, utána meg már döntse el mindenki maga, de a gyártó addig az időpontig szavatolja.
2012. okt. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán odaadnám. Gondolom bontatlan dobozról van szó.
2012. okt. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Adnék. Ami azt illeti, eddig eszembe se jutott, hogy lejárna, azt hiszem megyek és megnézem. Köszi a tippet! :)
2012. okt. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!