Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit gondoltok, ha nyelvvizsgán...

Mit gondoltok, ha nyelvvizsgán a levélírást kicsit félreértelmeztem akkor adhatnak rá részpontot, vagy kuka az egész?

Figyelt kérdés

A feladat az volt, hogy írj egy levelet haverodnak, mert átköltöztél egy nagyvárosba egy kisvárosba. Na most én úgy írtam le mintha kisvárosba költöztem volna, de amúgy szerintem jó lesz.

ECL vizsga ha számít ez.


2010. ápr. 17. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Hova költöztél át?:D
2010. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szal a feladat az volt hogy írd le, hogy változott meg az életet a költözés miatt :D csak én fordítva írtam
2010. ápr. 17. 16:54
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

én is ma vizsgáztam :))

ú de gáz:))

amúgy szerintem nem sokat vonnak le


amiatt ne félj:)

nem az számít hogy mit irsz hanem az h ogy hogyan:)

2010. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a feladatmegértés 0 pont, akkor lehet, hogy a többi is, illetve asszem érettségin van ilyen szabály.
2010. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, hát bízom benne, hogy értékelik azért, mert csak egy to-t kevertem össze egy from-mal, de egyébként kb a csoport harmada ugyanígy rontotta el :D

Neked kedves 18:58-es hogy ment? =)

2010. ápr. 17. 19:32
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Mivel nem a feladat elvárásai szerint írtad a feladatot, így a feladat tartalmi értékelése nem végezhető el. Helyesírást tudnak értékelni.

Ugyanez van az érettségin is, ha nem a témáról érsz a tartalmi jegyed elégtelen, a nyelvi jegyre max. hármast kaphatsz. (Mert két jegynél nagyobb eltérés nem lehet a jegyek között.)

2010. ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]

nah ezt találtam most róla. Ez alapján akár kijöhet az is, hogy talán csak 20% mínuszt kapok, mert öt különböző szempont alapján nézik.

2010. ápr. 17. 20:33
 8/8 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de ált. ha a szövegértés 0 pont, úgy, automatikusan 0 pontot kapsz rá, legalábbis érettségin így van, de reméljük elfogadja neked a tanár
2010. ápr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!