Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért sír minden délutáni...

Miért sír minden délutáni alvás előtt? Mit próbálhatnék még?

Figyelt kérdés

1 éves kora óta minden délutáni alvás előtt sír 2-5 percet, aztán lefekszik és alszik. Már nagyon sok mindent próbáltam, később letenni, korábban letenni, kevesebb inger délelőttre, jobban lefárasztani, ott maradni vele, akár nagy ágyon altatni (együtt), stb., de minden esetben kötelezően sír néhány percet. Előtte betettem az ágyába, mondtam, hogy kicsit pihenjen, feküdjön le, és lefeküdt, hang nélkül elaludt. Most másfél éves, és fél éve kísérletezgetem, miért csinálhatja ezt, mivel tudnék neki segíteni. Mesét is próbáltam, ellazítani előtte, az sem működött.

Este nem szokott sírni.


2012. okt. 12. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Így altatja magát. Nálunk is ez volt, majd elhagyta idővel a sírást és alvás előtt már csak karattyol, dumál, mesél.
2012. okt. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!