Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek csinálta ezt a kisfiato...

Nektek csinálta ezt a kisfiatok?! Kicsit kínos kérdés.

Figyelt kérdés
Mostanában 3 éves kisfiam néha mikor együtt fekszünk az ágyban az altatásnál néha megszagol ott lent...vajon miért csinálja?kérdeztem de ő még nem tudja magát úgy kifejezni h elmondja...
2012. okt. 12. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

:)

Nekem a lányom tesz időnként megjegyzést (főleg menstruációkor), hogy rossz szagom van ott lent...

Nem nagyon tudsz mit tenni, teljesen természetes, hogy felkelti minden az érdeklődését. Max. elmondhatod neki, hogy nem illik így szagolgatni valakit (nehogy másokkal, idegenekkel is csinálja).

2012. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem, de az sem sokkal jobb, amikor rám tör a wc-n, és kijelenti, hogy szeretné megnézni a kukacom! ;)

Szerintem ne aggódj, ebben a korban normális ez a gátlástalan kívácsiság! :)

2012. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális. Az én 20 hónapos fiam is erősen kíváncsi, nagyon kell vigyáznunk ha öltözünk, vetkőzünk a férjemmel, mert rohan és minden áron be akar lesni a bugyiba/alsogatyába :) aztán kommentálja, hogy nincs vagy van pömszli :))
2012. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!