Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Újrarendezzük kisfiunk szobájá...

Újrarendezzük kisfiunk szobáját, de nem tudjuk merre tegyük az új ágyat, ugyanis állítólag nem mindegy, hogy É-D-NY-K irányba van-e. Mi a megfelelő pozíció, tényleg van erre "recept"?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Nincs rá recept, ez csak egy babona. Úgy tedd, ahogy a legjobb nektek. Lehetőleg ne süssön rá a nap vagy a hold.
2012. okt. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Én több helyen így olvastam:

"Törekedjünk arra, hogy a fej észak felé nézzen, hiszen szervezetünk szinbiózisban él Földünkkel ill. mágneses erőterével."

2012. okt. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem gyerek koromban mindig az volt a lényeg,hogy a fejem ne az ajtó felé legyen. de sztem ez csak gyerekkori hülyeség volt.
2012. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :-)
2012. okt. 16. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!