Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamnak folyik az orra,...

Kisfiamnak folyik az orra, csúnyán köhög, egyszer- kétszer lázas is volt. Ez vírus?

Figyelt kérdés
Oviba jár, talán ott kaphatott el valamit. :( Van most valami vírus esetleg? Mi lehet ez? Szegénykém elég nehezen kap levegőt :(
2012. okt. 14. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Mi pont ezekkel a tünetekkel mentünk ma dokihoz csak az én kislányom bölcsibe jár. Azt mondta a doki egy kis nátha semmi komoly. Orrspray (sterimar) rinathiol gyerekeknek köhögés elleni szirup recept nélkül lehet kapni (reggel és délben egy kanál), pihenjen, igyon sokat és a héten itthon marad biztos ami biztos. Mondjuk ő nem volt lázas csak hőemelkedése van. A köhögés ellenit már szombaton megvettem és adtam neki ma mondtam a dokinknak és azt mondta jól tettem. Orrspray meg mindig van itthon. Remélem segítettem:)
2012. okt. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt még elfelejtettem hogy filteres bodza teát adok neki citromosan ami nagyon jó megfázásra és immunrendszer erősítő. Tetszés szerint lehet ízesíteni.
2012. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!