Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyerekem pisije éjjelen...

3 éves gyerekem pisije éjjelente mindig kifolyik a pelusból, már 1x igy is keltem éjjel, tudtok megoldást? Volt nálatok ilyen?

Figyelt kérdés
Az éjjeli pelust egyelőre nem szeretnénk leszedni róla.

2012. okt. 15. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Elalvás előtt pisiltesd meg.
2012. okt. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

este 6 után ne adj neki inni, max. egy kis vizet.

ne adj neki este tejet, kakaót, stb.

este egy nagy pisi elalvás előtt.

2012. okt. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Alvás előtt, mielőtt ráhúzod a pelust, menjen el pisilni. Én ezt csináltam, mikor már szobatiszta volt, de ágytiszta még nem.


És adj rá nagyobb pelust, nem tudom, most mekkorát hord.

2012. okt. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ezek nem válnak be, esetleg váltsatok speciális pelenkára.Dmben rossmnban van ilyen nagyobb gyerekeknek szánt kifejezetten éjjeli pelus.
2012. okt. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, libero up&go-t kap éjjelre, lehet, hogy megnézzük az éjjeli pelusokat a dmben.
2012. okt. 15. 13:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Up and Go az nem az a bugyis fajta? Az nem bír el olyan sokat, mint az elöl tépőzáras (legalább is én ezt tapasztaltam)!!

Vegyél 6-os méretet sima liberoból!! Abból nem fog kifolyni a cucc.

2012. okt. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2,5 éves / 20 kg-os gyerekem pelusa is átázik szinte minden éjjel. Mi a tépőzáras libero 7-et használjuk.

Amíg este 7-kor megivott 1,5-2,5 dl tejet, tuti átázott, ezért átálltunk az esti 1 dl tejre és így szárzon ébred.

Mondjuk az én kisfiam a fogmosó vizet is megissza, keveset köp ki belőle :)

2012. okt. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a 6-os Pampers vált be, meg persze az esti kevesebb ivás és lefekvés előtti pisilés.
2012. okt. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ópiumot a purgyésnak!
2019. jan. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!