Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24+4 napos vagyok. Minden...

24+4 napos vagyok. Minden éjjel megfeszülnek a izmaim olyan mint egy nyujtozkodás de nem tudatosan csinálom. Vádli, hasizom fenekem. Tudtok rá megoldást?

Figyelt kérdés
árthat ez a babának?Volt ilyen valakinél?Se a védönö se a doki nem tud hozzászolni!
2009. márc. 12. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:

23+4 hetes vagyok,kb.1 hónapja "küzdök" ezzel...

Írtó kellemetlen,ráadásúl alig bírsz mozogni,igaz?

Nekem még az egyik oldalról a másikra való megfordulás is borzalmas fájdalommal jár.

Bizti nem árt a babának,szerintem ez attól van,h kemény a hasizmunk és ahogy nő a poci,úgy jár ez olyan húzódós feszítős fájdalommal.Bár ez csak az én véleményem,én erre tudok gondolni.

Napközben nem érzel ilyet?

2009. márc. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szedhetsz Magne B6-ot, ez györcsoldó hatású. Kismamáknak ezt szokták ajánlani az ilyen kellemetlen feszülések, görcsök ellen. Általában különben a vérben keringő magnézium szintjének csökkenése okozza. a babának nem ártanak a görcsök, csak rettenetesen kellemetlenek a kismaminak. Egyébként jó hatással van a korai méhösszehúzódásokra, keményedésekre is.
2009. márc. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a magneb6-ot szedtem a 22.héttől 39.hétig! Szülés előtt le kell vele állni mivel a görcsöket megszünteti! Onnantól nem voltak ilyen gondjaim!
2009. márc. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
magnesium citricit 3x2 t szedek ennek ellenére van ez!Köszi
2009. márc. 12. 12:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Elsö válaszolonak nem tok e mailt küldeni ezért itt irok.igen ugyan ezt érzem ha a babót nem érinti akkor nem zavar:)))Napközben néha vádli feszülésem van de ez alvásnál jelentkezik csak!
2009. márc. 12. 12:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is Magnesii citrici-t szedek,az sokkal jobb mint a Magne B6.

Bizti a baba nem érez semmit,nyugi:))

Minden jót Neked:)

2009. márc. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó választ az első írta:)
2009. márc. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!