Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjel 4*5*ébred, nagyon sokat...

Éjjel 4*5*ébred, nagyon sokat iszik éjszaka! Nem lenne jó a levegő? Ma meg nem nagyon eszik! 13fogunk van dokink szerint jönnek a szemfogai! Akkor lehet amiatt? Ez már az 5 éjjel hogy nem sokat alszunk és szeretnék vmi megoldást!

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 12:16
 1/4 A kérdező kommentje:
16 hónapos
2011. jún. 30. 12:16
 2/4 anonim ***** válasza:

A fogzás sokmindenben bezavar......

Lehet az idöváltozás de inkább a fogak...

2011. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fogzás is, de szerintem száraz a levegő. Szerezz be egy párásítót, sokat segít. Nekünk is bevált.
2011. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Éjszaka mit iszik teát vagy vizet? Ha teát akkor könnyen rászokik az éjszakai teázásra. Én csak nappal adok lányomnak teát. Délelőtt csak vizet kap, és éjszaka is ha netán felébred. Így ha felkel inni tudom hogy tényleg szomjas. Ha Te is vizet adsz neki, akkor lehet tényleg száraz a levegő vagy a fogai miatt ébred.
2011. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!