Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kisfiam éjjel sokszor...

5 éves kisfiam éjjel sokszor bepisil, mit tegyek? Nappal nem csurran be, de éjjel gyakran.

Figyelt kérdés
Délután-este keveset adok neki inni, lefekvés előtt elmegy pisilni. Olyan mélyen alszik,hogy fel sem ébred rá,én szoktam észrevenni és felkelteni.
2012. okt. 15. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Vidd el gyereknephrológiára. Ott néznek hormonszintet (vizeletből), hasi ultrahangot csinálnak, vérvétel is van. Ha kizárják, hogy semmi szervi oka nincs a bepisilésnek, akkor más teendő nincs, csak várni, hogy elég érett legyen az idegrendszere. Mi már szerintem a létező összes dolgot kipróbáltuk a 6 éves lányommal, mindenféle vizsgálat megvolt, minden negatív, és tök normális, hogy bepisil. Majd kinövi, csak türelem. Keveset iszik este 5-6 után, elmegy pisilni lefekvés előtt, vezetjük a pisinaplót, de egyenlőre sok változás nincs. Ja, vettem komlócseppet is, egy ideig úgy tűnt, használ, de most már ez sem ér semmit.

Ha gondolod, írj nyugodtan priviben, ha tudok, segítek, sajnos jó sok tapasztalatom van.

2012. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utánaérdeklődöm ennek a vizsgálatnak, meglátjuk,mi lesz. Kereslek, ha jutottunk vele valamire.

Köszönöm a segítségedet.

2012. okt. 16. 22:26
 3/4 A kérdező kommentje:
Kell beutaló az említett helyre?
2012. okt. 17. 00:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem, kellett vinnünk, de azért kérdezz rá, mikor időpontot kérsz. Mi Miskolcon voltunk a gyereknephrológián.
2012. okt. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!