Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok az oviban van valami...

Nálatok az oviban van valami különleges "felszerelés", ami egyébként nem tartozna az ovihoz, de hasznos (állami óvodában)?

Figyelt kérdés
Gondolok itt ilyesmire, hogy vetítő terem, sószoba, nagy különálló tornaterem...
2012. okt. 15. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van külön tornaterem és sószoba is.

Kisváros, 520férőhelyes ovi.

2012. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És nálatok van? Vagy nincs és hiányolod? Vagy miért kérdezted? 1.vagyok.
2012. okt. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

520 férőhelyes ovi??????


Nálunk tornaszoba van, de nagyon picike, csak a fél csoport fér el benne egyszerre, de legalább nem a csoportszobát kell átrendezni torna alatt.

2012. okt. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nálunk is van külön tornaterem és sószoba is. Ma tudtam meg a sószobát. Kisváros, összesen 5000 lakossal, az ovi 4 csoporttal működik (van egy másik ovi is, ott 3 csoport van, így a kettő összesen 175 férőhelyes).


Csak kíváncsi vagyok/voltam, hogy mennyire gyakori ez állami oviban, hogy ilyen dolgok is vannak (nekem furcsa, mert még nem találkoztam ilyennel).

2012. okt. 15. 19:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, 520 férőhelyes ovi. Megyeszékhelytől 8km-re lévő kisváros, tavaly lett teljesen felújítva és kibővítve Uniós forrásból. Nagyon modern, hatalmas és gyönyörű kívül-belül. A hatalmas udvar tele van csúszdás mászóházikókkal, minden van amit el tudtok képzelni. Mi a megyeszékhelyre járunk be dolgozni, de mégis ide járatjuka kislányunkat, mert annyira jó óvoda.
2012. okt. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!