Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindennap kimentek a gyerekkel...

Mindennap kimentek a gyerekkel a levegőre, akkor is ha ő nem szeretne? Nem tudom eldönteni hogy melyikkel ártok neki jobban?

Figyelt kérdés
Azzal ha csak azért is megyünk hiába nem akar,vagy ha nincs levegőn! Nem sokszor de néha előfordul hogy inkább leáll hisztizni de nem akar kimenni. És nem a hideg miatt van,mert nyáron is volt már ilyen!

2012. okt. 15. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
van udvarotok? vagy panell? mindenképp kivinném sétálni még ha boltig akkor is sokkal nyugodtabb kezelhetöbb mintha bent lenne egész nap a szobába
2012. okt. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vidd ki minden nap!Majdcsak feladja a hisztit ha észreveszi hogy ez van és kész!A levegőzés jót tesz az immunrendszernek,az emésztésnek és nem mellesleg el is fárad egy kicsit így jobban is alszik.
2012. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sajnos panel.:(

Az a baj hogy nem adja fel a hisztit,ezért is nem tudom mit csináljak,annak meg semmi értelme hogy az utat végig visítja?!

Ilyenkor amúgy is azt szokták tanácsolni hogy haza kell vinni a gyereket.

2012. okt. 15. 17:08
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Unokaöcsém is pont ezt csinálta, az anyja megunta, így, ha nem akart mimenni, békénhagyta, sosincs kint, mert így szokta meg, odabent számítózik, már 7 éves. Na, ezen okulva, nálunk olyan nap nincs, hogy ne lenne kint. Mond, hogy boltba kell menni, legalább odáig levegőzzön. Lehet menni motorral-biciklivel.
2012. okt. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még csak 2,5éves és minden egyes ilyen alkalomkor hisztizik az úton is......nem egyszer volt hogy "erőszakkal" kivittem!:(
2012. okt. 15. 17:22
 6/11 anonim ***** válasza:
"csábitsd" azzal, hogy neked segít a boltból hazahozni a vásárolt holmikat. Adjál neki is egy kis kosarat, amiben egy-két db gyümölcsöt, vagy egy pohár joghurtot, egy kiflit stb. belerakhat.
2012. okt. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hú hát én kihasználnám és otthon maradnánk aznap mikor nem akar sétálni :)

jó lenne, ha nálunk is egyszer ilyen előfordulna, enyém 3 éves és 2 hetes kora óta minden nap 2x kint voltunk, ha esett, ha fújt, ha -20 volt, menni kellett mert nálunk meg ez a hiszti tárgya :)

2012. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Számomra itt az lenne a kulcs kérdés hogy ez milyen gyakran fordul elő? Mert ha havonta egyszer egyszer, akkor ráhagynám, nekem sincs mindig kedvem kimenni. De ha mondjuk minden másnap hisztizik, akkor kivinném. Esetleg vigyetek magatokkal valami játékot amit szeret, hátha akkor jobban rávehető az indulásra.
2012. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hetente-kéthetente előfordul...
2012. okt. 15. 20:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki:)Nyisd ki többször az ablakot!
2012. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!