Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet olyan kisgyereknek való...

Lehet olyan kisgyereknek való könyvet kapni, ami a porszívó orrszívóról szól?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 éves múlt és irtózik tőle. Azért gondoltam erre, mert "bilis" könyvet is vettünk és nagyon hatásos volt a szobatisztasághoz.
2012. okt. 15. 21:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs, orrszívó porszívó:)
2012. okt. 15. 21:25
 2/6 anonim ***** válasza:

Könyvet sajnos nem tudok, de hasonló videókat lehet találni, hátha ez is segít. http://www.youtube.com/watch?v=9aoEphoB0yo

Mi minden orrfolyásnál körbe orrszívózzuk a családot, közben kacagunk, milyen vicces dolog. Egy idő után, ha a kicsi nem is kacag velünk, de legalább hagyja,ja és mindig meg akarja nézni a végeredményt is.

2012. okt. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi,eszembe se jutott, hogy a youtube-on megnézzem! Azt mi is csináljuk mindig, hogy a férjemnek, meg nekem is kiszívjuk, sőt az összes babájának, de mégsem engedi:( De ez a videó nagyon jó ötlet, talán inspirálja, hogy egy hasonló korú gyerek is szívja magának.
2012. okt. 15. 22:33
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Még azt csináltam eleinte, hogy elől hagytam, hogy lássa, játszon vele, orrához tettem, szürcsögtem, mintha jönne valami, enyém a porszívó erős hangját nem nagyon szereti, de azt is igyekszem elmókázni, brümbrüm mindjárt indul, húhú. Valaki látna, azt hinné, ez meghibbant, de legalább működik. Sok szerencsét nektek is!
2012. okt. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az én fiam is utálja az orszi-porszit.mondtam neki,vagy kifújja,vagy kiszívjuk.jön és fújja.
2012. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi első! Én is jót nevettem, de kipróbálom majd ezt is:) Szerencsére most nem aktuális(kopp-kopp), de előre fel akarok készülni:)

Kettes:az a baj, hogy ő meg mindig azt mondja, hogy inkább kifújom zsepibe, de azt sajnos nem tudja olyan erősen még, hogy minden kijöjjön.

2012. okt. 16. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!